Šin Kidó senki Gundam Wing
Scenariusz:
Toshifumi KawaseZdjęcia:
Youichi OogamiMuzyka:
Kō ŌtaniObsada:
Hikaru Midorikawa, Toshihiko Seki, Shigeru Nakahara, 折笠愛, Ryūzō Ishino, Sayuri, Kae Araki, Minoru Inaba, Yuzuru Fujimoto, Takashi Taguchi, Yūji Mikimoto, Hiroshi Naka, Daiki Nakamura (więcej)Opisy(1)
A mobile suit resembling a Gundam is attacking colonies. Trowa and Heero go out to stop it. (Crunchyroll)
Obsada
Hikaru Midorikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Toshihiko Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Shigeru Nakahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
折笠愛
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ryūzō Ishino
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Sayuri
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Kae Araki
Japonia
Najlepsze seriale:
GTO (1999) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Lovely Complex (2007) (serial)
Minoru Inaba
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Yuzuru Fujimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Takashi Taguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Yūji Mikimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Hiroshi Naka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Daiki Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Keiji Fujiwara
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Isshin Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Akio Ōtsuka (narrator)
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)