Serie(27) / Odcinki(1059)
-
Season 1 (1998) - 36 odcinków
-
Season 2 (1999) - 33 odcinków
-
Season 3 (2000) - 19 odcinków
-
Season 4 (2001) - 36 odcinków
-
Season 5 (2002) - 40 odcinków
-
Season 6 (2003) - 43 odcinków
-
Season 7 (2004) - 42 odcinków
-
Season 8 (2005) - 42 odcinków
-
Season 9 (2006) - 42 odcinków
-
Season 10 (2007) - 42 odcinków
-
Season 11 (2007) - 42 odcinków
-
Season 12 (2009) - 42 odcinków
-
Season 13 (2010) - 42 odcinków
-
Season 14 (2011) - 42 odcinków
-
Season 15 (2012) - 42 odcinków
-
Season 16 (2013) - 42 odcinków
-
Season 17 (2014) - 42 odcinków
-
Season 18 (2015) - 42 odcinków
-
Season 19 (2016) - 42 odcinków
-
Season 20 (2017) - 42 odcinków
-
Season 21 (2018) - 42 odcinków
-
Season 22 (2019) - 42 odcinków
-
Season 23 (2020) - 42 odcinków
-
Season 24 (2021) - 42 odcinków
-
Season 25 (2022) - 42 odcinków
-
Season 26 (2023) - 42 odcinków
-
Season 27 (2024) - 12 odcinków
Obsada
Saskia Valencia
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Komisarz Rex (1994) (serial)
Tobias Licht
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Die Inselärztin (2018) (serial)
Die Bergretter (2009) (serial)
Oliver Boysen
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Ein starkes Team (1994) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Diana Körner
Najlepsze seriale:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Die Bergretter (2009) (serial)
Henriette Confurius
Niemcy
Najlepsze seriale:
Tannbach (2015) (serial)
Die Wölfe (2009) (serial)
Plemiona Europy (2021) (serial)
Simone Hanselmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Die Bergretter (2009) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Friedrich Heine
Najlepsze seriale:
Tierärztin Dr. Mertens (2006) (serial)
Michael Lesch
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Heimat - Eine deutsche Chronik (1984) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Nadine Warmuth
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Przekraczając granice (2013) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Saskia Vester
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Milena Dreißig
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) (2019) (serial)
Speer und er (2005) (serial)
Stromberg (2004) (serial)
Dietrich Adam
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Cyrk Humberto (1988) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Drugie życie (2016) (serial)
Helena Siegmund-Schultze
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Unsere Farm in Irland (2007) (serial)
Julia-Maria Köhler
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Maxton Hall - Dwa światy (2024) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Katharina Heyer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Charité (2017) (serial)
Barbarzyńcy (2020) (serial)
Hanna (2019) (serial)
Mike Hoffmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Die Bergretter (2009) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Katie Fforde (2010) (serial)
Anne Brendler
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Wanda Perdelwitz
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)
Cedric Eich
Niemcy
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Notruf Hafenkante (2007) (serial)
Maxim Mehmet
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Tatort (1970) (serial)
SOKO Leipzig (2001) (serial)