Kidó senši V Gundam
Scenariusz:
Hideki SonodaZdjęcia:
Youichi OogamiMuzyka:
Akira SenjuObsada:
Daisuke Sakaguchi, Yumi Kuroda, Masayuki Nakata, Rica Matsumoto, Tomokazu Seki, Satomi Kōrogi, Ken'yū Horiuchi, 折笠愛, Hidetoshi Nakamura, Miki Itō, Junji Kitajima, Ginzō Matsuo, Osamu Katō (więcej)Obsada
Daisuke Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Yumi Kuroda
Japonia
Najlepsze seriale:
Inujaša (2000) (serial)
Šin Kidó senki Gundam Wing (1995) (serial)
Masayuki Nakata
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Trigun (1998) (serial)
Black Lagoon (2006) (serial)
Rica Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Jú jú hakušo (1992) (serial)
Trigun (1998) (serial)
Tomokazu Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Satomi Kōrogi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Ničidžó (2011) (serial) - aktor, narrator
Ken'yū Horiuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
折笠愛
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Hidetoshi Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Miki Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Junji Kitajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Trigun (1998) (serial)
Ginzō Matsuo
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Osamu Katō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Candy Candy (1976) (serial)
Ayako Shiraishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Bišódžo senši Sailor Moon (1992) (serial)
Pocket Monsters (1997) (serial)
Atsuko Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Hiromi Ishikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Samurai champloo (2004) (serial)
Nanacu no umi no Tico (1994) (serial)
Shaman king (2001) (serial)
日高奈留美
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Džúni kokuki (2002) (serial)
Yûji Fujishiro
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Noir (2001) (serial)
Michiyo Yanagisawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Saint seija (1986) (serial)
Lovely Complex (2007) (serial)
Kidó senši gundam SEED (2002) (serial)
Yūko Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)