Reżyseria:
Sebastian ViggScenariusz:
Timo BerndtZdjęcia:
Diethard PrengelObsada:
Sven Martinek, Thomas Anzenhofer, Eva Habermann, Götz Otto, Xenia Seeberg, Andreas Schmidt-Schaller, Martin Brambach, Diana Frank, Dirk Heinrichs (więcej)Obsada
Sven Martinek
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Herr Lehmann (2003)
The Infiltrator (1995) (film telewizyjny)
Agnes und seine Brüder (2004)
Thomas Anzenhofer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Crash Kids: Trust No One (2006) (film telewizyjny)
Eva Habermann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Götterdämmerung - Morgen stirbt Berlin (1999) (film telewizyjny)
Sky Sharks (2020)
Götz Otto
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Lista Schindlera (1993)
Upadek (2004)
Atlas chmur (2012)
Xenia Seeberg
Najlepsze filmy:
Pukając do nieba bram (1997)
Farinelli (1994)
Tatort (1970) (serial)
Andreas Schmidt-Schaller
Niemcy
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Martin Brambach
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Życie na podsłuchu (2006)
Odlotowy sekstet (1997)
Lektor (2008)
Diana Frank
Francja
Najlepsze filmy:
Monster High (1989)
Der Clown (1996) (film telewizyjny)
Der Clown (2005)
Dirk Heinrichs
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Życiowy gracz (2018)
Der Clown (2005)
Thomas Born
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Der König von St. Pauli (1998) (serial)
Taksówką do klozetu (1980)
Der fast perfekte Mann (2013)
Stefan Weinert
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Gloomy Sunday - Ein Lied von Liebe und Tod (1999)
Bliźniaczki (2002)
Gate to Heaven (2003)
Patrice Bouédibéla
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Das Leben ist eine Baustelle. (1997)
Der Clown (2005)
Xaver Hutter
Austria
Najlepsze filmy:
Zakochany Goethe! (2010)
Frei (2013) (film telewizyjny)
Wiedeńska krew (2019) (serial)
Stefan Gebelhoff
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Głową w mur (2004)
Solino (2002)
Manta, Manta (1991)
Frank Leo Schröder
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Praxis mit Meerblick (2017) (serial)
Buddenbrookowie. Dzieje upadku rodziny (2008) (film telewizyjny)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Oscar Ortega Sánchez
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Simpel (2017)
Kurz und schmerzlos (1998)
23 (1998)
Stefan Richter
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Turbo & Tacho (2013) (film telewizyjny)
Schimanski (1997) (serial)
Maximum Speed - Renn' um dein Leben! (2002) (film telewizyjny)
Claudia Mehnert
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Aus der Haut (2016) (film telewizyjny)
Der Clown (2005)
Zimmer der Angst (2002) (film telewizyjny)
Bernhard Hoëcker
Niemcy
Najlepsze filmy:
Morgen, ihr Luschen! Der Ausbilder-Schmidt-Film (2008)
Der Clown (2005)
Lauras Stern und die Traummonster (2011)
Christian Beuter
Niemcy
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Der Clown (2005)
Wilde Engel (2002) (film telewizyjny)