Obsada
Nikolay Grinko
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Wojna i pokój (1965)
Wojna i pokój: Rok 1812 (1967)
Andriej Rublow (1966)
Maya Bulgakova
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Prestuplenije i nakazanije (1970)
Lebedinoe ozero. Zona (1990)
Lecą żurawie (1957)
Yelena Ponsova
Imperium Rosyjskie
Najlepsze filmy:
Królowa Śniegu (1957)
Павел Павленко
Imperium Rosyjskie
Najlepsze filmy:
Braťja Karamazovy (1969)
12 stuljev (1977) (serial)
Dziadek Mróz (1964)
Mikaela Drozdovskaya
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gori, gori, moja zvězda (1969)
Legenda o Tile (1976)
Mimino (1977)
Evgeniy Evstigneev
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Legenda o Tile (1976)
Piry Valtasara, ili Noč so Stalinym (1989)
Sobačje serdce (1988) (film telewizyjny)
Gleb Strizhenov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Garaz (1979)
Kilka dni z życia Obłomowa (1979)
Csillagosok, katonák (1967)
Viktor Sergachyov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Tri topolja na Pljuščiche (1967)
Anna Pavlova (1983)
Szlacheckie gniazdo (1969)
Elizaveta Nikishchikhina
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Pokrovskije vorota (1982) (film telewizyjny)
Tam, na něvědomych dorožkach... (1982)
Čaroděi (1982) (film telewizyjny)
Anna Zarzhitskaya
Najlepsze filmy:
Lecą żurawie (1957)
Novyj Vavilon (1929)
Nikolay Gladkov
Imperium Rosyjskie
Najlepsze filmy:
Dersu Uzala (1961)
Tri topolja na Pljuščiche (1967)
Ilja Muromec (1956)
Aleksandr Baranov
Najlepsze filmy:
Dersu Uzala (1961)
Marja Iskusnica (1959)
Volšebnaja lampa Aladdina (1966)
Zoya Fyodorova
Imperium Rosyjskie
Najlepsze filmy:
Operacja Y, czyli nowe przypadki Szurika (1965)
Szkarłatne żagle (1961)
Moskwa nie wierzy łzom (1979)
Lyudmila Ivanova
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Biurowy romans (1977)
Legenda o Tile (1976)
Něbesa obětovannyje (1991)
Aleksandra Kharitonova
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Biurowy romans (1977)
Wniebowstąpienie (1977)
Formula ljubvi (1984) (film telewizyjny)
Nikolay Kutuzov
Imperium Rosyjskie
Najlepsze filmy:
Wojna i pokój (1965)
Andriej Rublow (1966)
Legenda o Tile (1976)