Synduality: Noir
Reżyseria:
Yuusuke YamamotoScenariusz:
Hajime KamoshidaZdjęcia:
Sei YamamotoMuzyka:
Masato NakayamaObsada:
Takeo Ōtsuka, Aoi Koga, Ayaka Ōhashi, Daiki Hamano, 稲垣好, Miku Ito, Daisuke Sakaguchi, Fuminori Komatsu, Yūsuke Kobayashi, Kazue Komiya, Shinpachi Tsuji, Mutsumi Tamura, Minami Mayu, Riho Sugiyama (więcej)VOD (1)
Opisy(1)
Kanata, an aspiring Drifter, explores the museum ruins with renowned Drifter Tokio, and discovers a Magus with no memories. Then the Enders attack, and Rock Town is in danger. (Disney+)
Obsada
Takeo Ōtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Aoi Koga
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Boku dake ga inai mači (2016) (serial)
Ayaka Ōhashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Akame ga kill! (2014) (serial)
Maó-džó de ojasumi (2020) (serial)
Daiki Hamano
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
稲垣好
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Oši no ko (2023) (serial)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Miku Ito
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Gotóbun no hanajome (2019) (serial)
Sword Art Online (2012) (serial)
Daisuke Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Fuminori Komatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Vinland Saga (2019) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Yūsuke Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Oši no ko (2023) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Kazue Komiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Monster (2004) (serial)
Shinpachi Tsuji
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Mutsumi Tamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Made in Abyss (2017) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Kaidžú 8 gó (2024) (serial)
Minami Mayu
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Ore dake Level Up na Ken (2024) (serial)
Riho Sugiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Yuna Yoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Horimija: Piece (2023) (serial)
Shōta Yamamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Yu Wakabayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Yuuki Arai
Japonia
Najlepsze seriale:
Cyberpunk: Edgerunners (2022) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Yūki Ishikari
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Katsunori Okai
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)