Zdjęcia:
Kin'ichi IshikawaMuzyka:
Shinsuke KazadoObsada:
Kei Tomiyama, Ryō Horikawa, Shō Hayami, Kiyoshi Kobayashi, Keiko Han, Kazuhiko Inoue, Toshio Furukawa, Norio Wakamoto, Kaneto Shiozawa, Gorō Naya, Katsuji Mori, Masashi Hironaka, Masaharu Satō (więcej)Odcinki(26)
-
Eien no joru no naka de (S01E01)
-
Astarte kaisen (S01E02)
-
Dai džúsan kantai tandžó (S01E03)
-
Teikoku no zanšó (S01E04)
-
Castrop dóran (S01E05)
-
Bara no kiši (S01E06)
-
Iserlohn kórjaku! (S01E07)
-
Reitecu naru gigan (S01E08)
-
Klopstock džiken (S01E09)
-
Jessica no tatakai (S01E10)
-
Džojú taidžó (S01E11)
-
Teikokurjó šinkó (S01E12)
-
Šúu kitarinaba (S01E13)
-
Henkjó no kaihó (S01E14)
-
Amritsar seiiki kaisen (S01E15)
-
Aratanaru čórjú (S01E16)
-
Araši no mae (S01E17)
-
Lippstadt no micujaku (S01E18)
-
Yang kantai šucudó (S01E19)
-
Rjúkecu no učú (S01E20)
-
Doria seiiki kaisen, sošite... (S01E21)
-
Júki to čúsei (S01E22)
-
Goldenbaum wa taoreta (S01E23)
-
Ta ga tame no šóri (S01E24)
-
Unmei no zendžicu (S01E25)
-
Saraba, tóki hi (S01E26)
Obsada
Hiroko Emori
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Seizō Katō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šigurui (2007) (serial)
Mine Eken
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Alps no šódžo Heidi (1974) (serial)
Micubači Mája no bóken (1975) (serial)
Sakiko Tamagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Shunsuke Takamiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Shigeru Nakahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Hideyuki Umezu
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Nonko
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Osamu Katō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Candy Candy (1976) (serial)
Junji Kitajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Trigun (1998) (serial)
Hajime Koseki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Jú jú hakušo (1992) (serial)
Shigezō Sasaoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Jú jú hakušo (1992) (serial)
Makoto Ataka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
GTO (1999) (serial)
Seidžúši Bismarck (1984) (serial)
Akimasa Ōmori
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Yuka Koyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Azumanga daió: The Animation (2002) (serial)
Kareši kanodžo no džidžó (1998) (serial)
Keisuke Yamashita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Eisuke Yoda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Darker than Black: Kuro no keijakuša (2007) (serial)
Akage no Anne (1979) (serial)
Masamichi Satô
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Noir (2001) (serial)
Serial Experiments: Lain (1998) (serial)
Yoshito Yasuhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Violet Evergarden (2018) (serial)
Monster (2004) (serial)
Hōchū Ōtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)