Zdjęcia:
Kin'ichi IshikawaMuzyka:
Shinsuke KazadoObsada:
Kei Tomiyama, Ryō Horikawa, Shō Hayami, Kiyoshi Kobayashi, Keiko Han, Kazuhiko Inoue, Toshio Furukawa, Norio Wakamoto, Kaneto Shiozawa, Gorō Naya, Katsuji Mori, Masashi Hironaka, Masaharu Satō (więcej)Odcinki(26)
-
Eien no joru no naka de (S01E01)
-
Astarte kaisen (S01E02)
-
Dai džúsan kantai tandžó (S01E03)
-
Teikoku no zanšó (S01E04)
-
Castrop dóran (S01E05)
-
Bara no kiši (S01E06)
-
Iserlohn kórjaku! (S01E07)
-
Reitecu naru gigan (S01E08)
-
Klopstock džiken (S01E09)
-
Jessica no tatakai (S01E10)
-
Džojú taidžó (S01E11)
-
Teikokurjó šinkó (S01E12)
-
Šúu kitarinaba (S01E13)
-
Henkjó no kaihó (S01E14)
-
Amritsar seiiki kaisen (S01E15)
-
Aratanaru čórjú (S01E16)
-
Araši no mae (S01E17)
-
Lippstadt no micujaku (S01E18)
-
Yang kantai šucudó (S01E19)
-
Rjúkecu no učú (S01E20)
-
Doria seiiki kaisen, sošite... (S01E21)
-
Júki to čúsei (S01E22)
-
Goldenbaum wa taoreta (S01E23)
-
Ta ga tame no šóri (S01E24)
-
Unmei no zendžicu (S01E25)
-
Saraba, tóki hi (S01E26)
Obsada
Yuri Amano
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Masayuki Omoro
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Yoshiko Matsuo
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Darker than Black: Kuro no keijakuša (2007) (serial)
Akage no Anne (1979) (serial)
Ken'ichi Ogata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Atsuko Enomoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Mikio Terashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šin Lupin sansei (1977) (serial)
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (serial)
Teiji Ômiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šin Lupin sansei (1977) (serial)
Fušigi no umi no Nadia (1990) (serial)
Masashi Hirose
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Tetsuo Mizutori
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Mirai šónen Conan (1978) (serial)
Kazuyuki Sogabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Michihiro Ikemizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Kazuo Hayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
NANA (2006) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Sukekiyo Kameyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Captain Future (1978) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Shunsuke Shima
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Blue Gender (1999) (serial)
Nagahata Yumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hokuto no ken (1984) (serial)
Kōsuke Meguro
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Šigurui (2007) (serial)
Yū Mizushima
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Yukitoshi Hori
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hirohiko Kakegawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Akira Shimada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Akage no Anne (1979) (serial)
City Hunter (1987) (serial)