Scenariusz:
Kawanaka ShimaoZdjęcia:
岡崎英夫Muzyka:
Shinsuke KazadoObsada:
Ryō Horikawa, Kei Tomiyama, Kiyoshi Kobayashi, Keaton Yamada, Kōsuke Meguro, Kazuhiko Inoue, Taimei Suzuki, Yoshiko Sakakibara, Kōzō Shioya, Masako Katsuki, Nozomu Sasaki, Takeshi Aono (więcej)Odcinki(28)
-
Uidžin (S02E01)
-
Šózó (S02E02)
-
Hosoi Ippon no Ito (S02E03)
-
Ušinawareta mono (S02E04)
-
Samonkai (S02E05)
-
Buki naki Tatakai (S02E06)
-
Jósai tai jósai (S02E07)
-
Kikan (S02E08)
-
Kecui to jašin to (S02E09)
-
Raimei (S02E10)
-
Jótei júkai (S02E11)
-
Ja wa hanatareta (S02E12)
-
Hitocu no tabidači (S02E13)
-
Julian no tabi, džinrui no tabi (S02E14)
-
Sakusenmei "Ragnarok" (S02E15)
-
Requiem e no šótai (S02E16)
-
Gjallarhorn wa natta (S02E17)
-
Fezzan senrjó (S02E18)
-
Kanpa Itaru (S02E19)
-
Yang teikoku no hakobunetai (S02E20)
-
Džijú no učú o motomete (S02E21)
-
Sótó no hebi: Rantemario no kessen (S02E22)
-
Jami ga fukaku naru no wa... (S02E23)
-
Rensen (S02E24)
-
Vermillion no šitó (Zenpen) (S02E25)
-
Vermillion no šitó (Kóhen) (S02E26)
-
Kjúten (S02E27)
-
Kótei banzai! (Sieg Kaiser) (S02E28)
Obsada
Fumio Matsuoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Keiko Hanagata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
City Hunter (1987) (serial)
Jun Hazumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Yasunori Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Ken Shiroyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Youichi Mitsuhashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Unshō Ishizuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Yuri Amano
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Rokurō Naya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Hiroshi Masuoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Yoshiko Matsuo
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Darker than Black: Kuro no keijakuša (2007) (serial)
Akage no Anne (1979) (serial)
Kyōji Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Planetes (2003) (serial) - narrator
梶哲也
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hiroshi Naka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Tetsuo Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Takanobu Hozumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Takaya Hashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Yoku Shioya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Ken'yū Horiuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Yūji Mitsuya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Candy Candy (1976) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)