Ginga eijú densecu - Season 3 (1994) (seria)
Scenariusz:
Kawanaka ShimaoZdjęcia:
岡崎英夫Muzyka:
Shinsuke KazadoObsada:
Ryō Horikawa, Kei Tomiyama, Shō Hayami, Kiyoshi Kobayashi, 岡部政明, Kōsuke Meguro, Katsunosuke Hori, Takaya Hashi, Kei'ichi Noda, Masako Katsuki, Norio Wakamoto, Kaneto Shiozawa, Gorō Naya (więcej)Obsada
Ryō Horikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Kei Tomiyama
Chiny
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Candy Candy (1976) (serial)
La vuelta al mundo de Willy Fog (1981) (serial)
Shō Hayami
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Kiyoshi Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Basilisk: Kóga ninpó čó (2005) (serial)
岡部政明
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šin Lupin sansei (1977) (serial)
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (serial)
Kōsuke Meguro
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Šigurui (2007) (serial)
Katsunosuke Hori
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Takaya Hashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kei'ichi Noda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Captain Future (1978) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Masako Katsuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Norio Wakamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Kaneto Shiozawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
Gorō Naya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Monster (2004) (serial)
Katsuji Mori
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Shunsuke Sakuya
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Nobuo Shimazaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
サムライフラメンコ (2013) (serial)
Tōru Furuya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
GTO (1999) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Kōji Totani
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kōichi Yamadera
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Banjō Ginga
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)