Animowany / Dramat / Sci-Fi / Wojenny
Japonia,
(1996–1997), 10 h 24 min
(Liczba minut: 26 min)
Reżyseria:
Noboru Ishiguro, Masatoshi Tahara, Ken'ichi Imaizumi, Keizō Shimizu, Shigeru Kimiya (więcej)Scenariusz:
Kawanaka ShimaoZdjęcia:
Masaaki FujitaMuzyka:
Shinsuke KazadoObsada:
Ryō Horikawa, Masako Katsuki, Unshō Ishizuka, Norio Wakamoto, Masashi Hironaka, Katsuji Mori, Ryōtarō Okiayu, Yuriko Yamamoto, 二又一成, Atsushi Goto, Ryōichi Tanaka, Kazuhiko Kishino, Kishō Taniyama (więcej)Odcinki(24)
-
Araši no jokan (S04E01)
-
Henkjó nite (S04E02)
-
Nacu no owari no bara (S04E03)
-
Meidó (S04E04)
-
Hacuga (S04E05)
-
Urvashi džiken (S04E06)
-
Kjódži ni kakete (S04E07)
-
Hangjaku wa eijú no tokken (S04E08)
-
Sóheki aiucu! (S04E09)
-
Ken ni Iki... (S04E10)
-
Ken ni Taore (S04E11)
-
Owari naki requiem (S04E12)
-
Mirai e no džosó (S04E13)
-
Kōhi Banzai! (Hōfu Kaizārin) (S04E14)
-
Dóran e no sasoi (S04E15)
-
Aete Buki o Te ni (S04E16)
-
Kozumikku Mozaiku (S04E17)
-
Heiwa e, rjúkecu keiju (S04E18)
-
Konmei no Wakusei (S04E19)
-
Stehibalm Schloss endžó (S04E20)
-
Shinku no Seiro (Kurimuzon Sutārōdo) (S04E21)
-
Brunhild wa či o hoisu (S04E22)
-
Goldenlowe ni hikari naši (S04E23)
-
Jume, mihatetari (S04E24)
Obsada
Akiko Hyakutake
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kazuhiro Nakata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Yutaro Mitsuoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Toshiharu Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Tōru Ōkawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Norio Murata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Tomohiro Tsuboi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Yasuo Iwata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Last Exile (2003) (serial)
Takayuki Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Planetes (2003) (serial)
Kidó senši gundam SEED (2002) (serial)
Isamu Sugaya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Fruits Basket (2001) (serial)
Airi Yoshida
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Jú gi ó (1998) (serial)
Koihime musó (2008) (serial)
Jōji Nakata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Akimitsu Takase
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Yūsaku Yara (narrator)
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial) - aktor, narrator
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)