Ginga eijú densecu - Season 4 (1996) (seria)
Scenariusz:
Kawanaka ShimaoZdjęcia:
Masaaki FujitaMuzyka:
Shinsuke KazadoObsada:
Ryō Horikawa, Keaton Yamada, 岡部政明, Kōsuke Meguro, Kazuhiko Inoue, Takaya Hashi, Yoshiko Sakakibara, Kei'ichi Noda, Masako Katsuki, Nozomu Sasaki, Yū Mizushima, Toshio Furukawa, Kaneto Shiozawa (więcej)Obsada
津嘉山正種
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Fate/Zero (2011) (serial)
Takashi Nagasako
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Jūrōta Kosugi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Kotono Mitsuishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Sukekiyo Kameyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Captain Future (1978) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Shinpachi Tsuji
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Ryūsei Nakao
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Tarō Arakawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Jú jú hakušo (1992) (serial)
Noir (2001) (serial)
Ken'ichi Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Yasunori Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Naohiro Yamamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (serial)
Tomoko Kawakami
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Takayuki Okada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Šigurui (2007) (serial)
Yuki Masuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Yūsaku Yara (narrator)
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial) - aktor, narrator
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)