Reżyseria:
Wade KonowalchukMuzyka:
Jeremy SweetObsada:
Mindy Cohn, Chris Marquette, Rodger Bumpass, Lauren Tom, Shawn Pyfrom, Andrew Lawrence, Bryton James, Sam Saletta, Carolyn Lawrence, Estelle Harris (więcej)Serie(2) / Odcinki(52)
Obsada
Tara Strong
Kanada
Najlepsze seriale:
Rick i Morty (2013) (serial)
Avatar: Legenda Aanga (2005) (serial)
Wodogrzmoty Małe (2012) (serial)
Tress MacNeille
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Simpsonowie (1989) (serial) - aktor, m.a.
Rick i Morty (2013) (serial)
Kacze opowieści (1987) (serial)
Mel Brooks
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Simpsonowie (1989) (serial)
Only Murders in the Building (2021) (serial)
Frasier (1993) (serial)
April Winchell
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Wodogrzmoty Małe (2012) (serial)
The What a Cartoon Show (1995) (serial)
Mad Jack the Pirate (1998) (serial)
Gabrielle Lazarovitz
Najlepsze seriale:
The Kids From Room 402 (1999) (serial)
Jim Knopf (2000) (serial)
Arthur (1996) (serial)
Jaclyn Linetsky
Kanada
Najlepsze seriale:
The Kids From Room 402 (1999) (serial)
Souris des villes, souris des champs (1998) (serial)
Ach, ten Andy! (2001) (serial)
Cam Clarke
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Avatar: Legenda Aanga (2005) (serial)
God, the Devil and Bob (2000) (serial)
Mad Jack the Pirate (1998) (serial)
Danny Mann
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Kacze opowieści (1987) (serial)
Family Dog (1993) (serial)
Batman: Serial animowany (1992) (serial)
Cathy Cavadini
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The What a Cartoon Show (1995) (serial) - narrator
Justice League Unlimited (2004) (serial)
The Kids From Room 402 (1999) (serial)
Tim Conway
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Simpsonowie (1989) (serial)
Ellen (1994) (serial)
SpongeBob Kanciastoporty (1999) (serial)
Brian George
Izrael
Najlepsze seriale:
Simpsonowie (1989) (serial)
Teoria wielkiego podrywu (2007) (serial)
Avatar: Legenda Aanga (2005) (serial)
Courtland Mead
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Kids From Room 402 (1999) (serial)
Ostry dyżur (1994) (serial)
Rugrats (1991) (serial)
Kath Soucie
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The What a Cartoon Show (1995) (serial)
Przygody Fry'a w kosmosie (1999) (serial)
Justice League Unlimited (2004) (serial)
Jim Ward
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Avatar: Legenda Aanga (2005) (serial)
Między nami, Misiami! (2015) (serial)
God, the Devil and Bob (2000) (serial)
Wally Wingert
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Invader ZIM (2001) (serial)
Avengers: Potęga i moc (2010) (serial)
Chowder (2007) (serial)
Jonathan Koensgen
Najlepsze seriale:
Reacher (2022) (serial)
The Kids From Room 402 (1999) (serial)
Mary Kills People (2017) (serial)
Olivia Hack
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Avatar: Legenda Aanga (2005) (serial)
Avatar: The Last Airbender - Super Deformed Shorts (2007) (serial)
Luzaki i kujony (1999) (serial)
Crystal Scales
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Boondocks (2005) (serial)
Wolverine and the X-Men (2008) (serial)
Afro Samurai (2007) (serial)
Spencer Klein
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Kids From Room 402 (1999) (serial)
Hey Arnold! (1996) (serial)
Kroniki Seinfelda (1989) (serial)