Reżyseria:
Aleksandr MuratovScenariusz:
Boris GillerObsada
Nikolay Karachentsov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
12 stuljev (1977) (serial)
Deja vu (1990)
Šerlok Cholms i doktor Vatson: Krovavaja nadpis (1979) (film telewizyjny)
Boris Shcherbakov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Legenda 17 (2013)
Podarok čjornogo kolduna (1978)
Gosťja iz buduščego (1984) (serial)
Semyon Farada
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Garaz (1979)
Formula ljubvi (1984) (film telewizyjny)
Moj drug Ivan Lapšin (1984)
Oleg Anofriev
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Szkarłatne żagle (1961)
Posle doždička v četvěrg (1985)
Zemlja Sannikova (1973)
Dmitri Matveyev
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
I na kamňach rastut děrevja (1985)
Jesienny maraton (1979)
Chernobyl: The Final Warning (1991) (film telewizyjny)
Igor Yasulovich
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Obratnoj dorogi nět (1970)
Legenda o Tile (1976)
Waterloo (1970)
Vadim Yakovlev
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Na końcu świata (2010)
Afganskij izlom (1990)
Front v tylu vraga (1981)
Владимир Стеклов
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Bližnij krug (1991)
Plyumbum, ili opasnaya igra (1986)
Oligarch (2002)
Boris Klyuyev
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
D'Artaňan i tri muškeťora (1978) (film telewizyjny)
Priključenija Šerloka Cholmsa i doktora Vatsona: Korol šantaža (1980) (film telewizyjny)
Priključjenija Šerloka Cholmsa i doktora Vatsona: Směrtěľnaja schvatka (1980) (film telewizyjny)
Лев Прыгунов
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Italiani brava gente (1965)
K-19 (2002)
Duchless 2 (2015)
Vladimir Eryomin
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Afganskij izlom (1990)
Carskie polowanie (1990)
Moonzund (1987)
Daniil Netrebin
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Wojna i pokój (1965)
Wojna i pokój: Pierre Bezuchow (1967)
Dersu Uzała (1975)
Valentina Berezutskaya
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Vor (1997)
Sibiriada (1979)
Lecą żurawie (1957)
Mikhail Chigaryov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Sibiriada (1979)
Oni sražalis za Rodinu (1975)
Raba ljubvi (1976)
Yuriy Katin-Yartsev
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Proščanije s Matjoroj (1983)
Sjemnadcať mgnovenij vesny (1973) (serial)
Priključenija Buratino (1975) (film telewizyjny)