Reżyseria:
Georgiy DaneliyaScenariusz:
Arkadiy KhaytZdjęcia:
Vadim YusovMuzyka:
Giya KancheliObsada:
Gérard Darmon, Natalya Gundareva, Oleg Yankovskiy, Armen Dzhigarkhanyan, Jevgenij Leonov, Sharon Brandon, Лео Габриадзе, Leonid Yarmolnik (więcej)Obsada
Gérard Darmon
Francja
Najlepsze filmy:
Les Aventures de Rabbi Jacob (1973)
37°2 Le matin (1986)
Wszyscy albo nikt (2015)
Natalya Gundareva
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Něbesa obětovannyje (1991)
I žizň, i sljozy, i ljubov... (1984)
Zatěrjannyj v Sibiri (1991)
Oleg Yankovskiy
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Doktor Živago (2005) (serial)
Moj laskovyj i něžnyj zvěr (1978)
Zwierciadło (1975)
Armen Dzhigarkhanyan
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Zdravstvujtě, ja vaša ťoťa! (1975) (film telewizyjny)
Ljubov moja, pěčal moja (1978)
Novyje priključenija neulovimych (1968)
Jevgenij Leonov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gori, gori, moja zvězda (1969)
Sljozy kapali (1982)
Ně gorjuj! (1969)
Sharon Brandon
Najlepsze filmy:
Żelazny orzeł II (1988)
Лео Габриадзе
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Kin-Dza-Dza! (1986)
Leonid Yarmolnik
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Stiljagi (2008)
Tot samyj Mjunchgauzen (1979) (film telewizyjny)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Boris Smorchkov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Sljozy kapali (1982)
Moskwa nie wierzy łzom (1979)
Szirli - Myrli (1995)
Irina Shmeleva
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Sljozy kapali (1982)
Kin-Dza-Dza! (1986)
Pokrovskije vorota (1982) (film telewizyjny)
Roman Madyanov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Zavtra byla vojna (1987)
12 (2007)
Mama (1999)
Igor Kvasha
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Stěp (1977)
Tot samyj Mjunchgauzen (1979) (film telewizyjny)
Master i Margarita (1994)
Galina Churilina
Najlepsze filmy:
Pochorony Stalina (1990)
Atomnyj Ivan (2012)
Amiran Amiranashvili
Najlepsze filmy:
Monanieba (1984)
Adieu, plancher des vaches ! (1999)
W poniedziałek rano (2002)
Yuriy Kushneryov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Jesienny maraton (1979)
Vladimir Gusev
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Žizň i udivitělnyje priključenija Robinzona Kruzo (1972)
Karnavalnaja noč (1956)
Moskwa nie wierzy łzom (1979)
Veronika Izotova
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Kin-Dza-Dza! (1986)
Samaja obajatelnaja i privlekatělnaja (1985)
Odinočnoje plavanije (1985)
Smadar Kilchinsky
Izrael
Najlepsze filmy:
Ha-Chayim Al-Pi Agfa (1992)