Reżyseria:
Horst SeemannScenariusz:
Wolfgang HeldZdjęcia:
Helmut BergmannObsada:
Karin Boyd, Karin Gregorek, Marie-Anne Fliegel, Dieter Montag, Günter Wolf, Ivan Pereverzev, Monica Bielenstein, Heinz Hellmich, Frank-Otto Schenk (więcej)Obsada
Karin Boyd
Najlepsze filmy:
Mephisto (1981)
Im Winter ein Jahr (2008)
Das unsichtbare Visier (1973) (serial)
Karin Gregorek
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Das Große Abenteuer des Kaspar Schmeck (1981) (film telewizyjny)
23 (1998)
Verbotene Liebe (1989)
Marie-Anne Fliegel
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Lektor (2008)
Die Frau vom Checkpoint Charlie (2007) (film telewizyjny)
This Is Love (2009)
Dieter Montag
Najlepsze filmy:
Solo Sunny (1980)
Die schwarze Mühle (1975) (film telewizyjny)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Günter Wolf
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Das Buschgespenst (1986) (film telewizyjny)
Das unsichtbare Visier (1973) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Ivan Pereverzev
Imperium Rosyjskie
Najlepsze filmy:
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Novyje priključenija neulovimych (1968)
Szkarłatne żagle (1961)
Monica Bielenstein
Brazylia
Najlepsze filmy:
Das unsichtbare Visier (1973) (serial)
La Dolce Rita (2005) (film telewizyjny)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Heinz Hellmich
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der geteilte Himmel (1964)
Frank-Otto Schenk
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Baader-Meinhof (2008)
Die Legende von Paul und Paula (1973)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Joachim Tomaschewsky
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Lektor (2008)
Die Wildente (1976)
Nackt unter Wölfen (1963)
Arnim Mühlstädt
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Firstborn (1984)
Hauptmann Florian von der Mühle (1968)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Werner Lierck
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Hauptmann Florian von der Mühle (1968)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Fred Delmare
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Das Buschgespenst (1986) (film telewizyjny)
Przeżyłem swoją śmierć (1960)
Der Lange Ritt zur Schule (1982)
Traudl Kulikowsky
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Johannes Maus
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Die Geschichte vom kleinen Muck (1953)
Professor Mamlock (1961)
Fünf Patronenhülsen (1960)
Otmar Richter
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tarcza i miecz (1968) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Uwe-Detlev Jessen
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der geteilte Himmel (1964)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Karl-Heinz Weiss
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Spur der Steine (1966)
Dr. Schlüter (1965) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Sina Fiedler-Engel
Najlepsze filmy:
Spur der Steine (1966)
Kit & Co. (1974)
Einer trage des anderen Last (1988)
Hannelore Erle
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)