Odcinki(10)
-
Rjúsui, chimaera no otoko (S01E01)
-
Sórecu júgi (S01E02)
-
Maria-tači no kunšó (S01E03)
-
Kjošoku, futaru no kuroi iša (S01E04)
-
San Merida no fukuró (S01E05)
-
Juki no jobanaši, hacukoi (S01E06)
-
Široi seigi (S01E07)
-
Midori no Omoi (S01E08)
-
Džinmen kasa (S01E09)
-
Šizumu onna (S01E10)
Obsada
Hidetoshi Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Takeshi Watabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
GTO (1999) (serial)
Masa'aki Tsukada
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Monster (2004) (serial)
Tomomichi Nishimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Masashi Sugawara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Mika Doi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kyoko Hikami
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
GTO (1999) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Takumi Yamazaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hellsing (2001) (serial)
Katsuhisa Hōki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Mitsuaki Hoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Tōru Ōkawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hideaki Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Tenkú no Escaflowne (1996) (serial)
Fušigi júgi (1995) (serial)
Ken'ichi Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster Farm (1999) (serial)
Džúbei ninpúčó: Rjúhógjoku hen (2003) (serial)
Takuma Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Tomohisa Asō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kôichi Nagano
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Honoka Imuraya
Japonia
Najlepsze seriale:
GTO (1999) (serial)
Erufen Rīto (2004) (serial)
Monster Farm (1999) (serial)
Naoya Uchida
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Chieko Enomoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Meitantei Conan (1996) (serial)
Jakitate!! Japan (2004) (serial)
Masaki Aizawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)