Muzyka:
松本晃彦Obsada:
Akio Ōtsuka, Atsuko Tanaka, Ayako Kawasumi, Bin Shimada, Hideyuki Tanaka, Kazuya Nakai, Ken Narita, Ken'ichi Ogata, Mayumi Tanaka, Miki Itō, Mitsuo Iwata (więcej)Odcinki(62)
-
Ope no džunban / Kieta hari (S01E01)
-
Ari no aši (S01E02)
-
Hittakuri Inu (S01E03)
-
Oiša-san gokko (S01E04)
-
Rokutósei no otoko (S01E05)
-
Aru kjóši to seito (S01E06)
-
Široi lion (S01E07)
-
Kiseki no Ude (S01E08)
-
Moraimizu (S01E09)
-
Hi no tori densecu (S01E10)
-
Šači no okurimono (S01E11)
-
Níčan o kaese (S01E12)
-
Kaizoku no Ude (S01E13)
-
Ugoke Solomon (S01E14)
-
Icuwari no wedding (S01E15)
-
Pinoko jukuefumei (S01E16)
-
Koe o ušinatta idol (S01E17)
-
Mail no júdžó (S01E18)
-
Ganbare Kowa Iin (S01E19)
-
Jamanotesen no Tecu (S01E20)
-
Haru ičiban (S01E21)
-
Pinoko Otona Keikaku (S01E22)
-
Došaburinoči koi (S01E23)
-
Nadare to iu čósen (S01E24)
-
Cholera Sawagi (S01E25)
-
Soroban no Tensai (S01E26)
-
Saisentan Room no Higeki (S01E27)
-
Kója no densenbjó (S01E28)
-
Inoči o ikeru hana (S01E29)
-
Raiun no Naka no Ope (S01E30)
Obsada
茂木優
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hellsing (2001) (serial)
Noir (2001) (serial)
滝沢ロコ
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Monster (2004) (serial)
Planetes (2003) (serial)
Masaya Taki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Tarô Ishida
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kjógoku Nacuhiko: Kósecu hjaku monogatari (2003) (serial)
Učú kjódai (2012) (serial)
Yoshiharu Yamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Planetes (2003) (serial)
Kidó senši gundam SEED (2002) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Ikuko Tatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
City Hunter (1987) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Yukiko Amada
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto (2002) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Ikkitósen: Dragon Destiny (2007) (serial)
Yumi Hikita
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
Naruto (2002) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Chisato Nakajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Taotao Ehonkan: Sekai Doubutsubanashi (1983) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Kidó senši gundam SEED (2002) (serial)
Masako Matsubara
Japonia
Najlepsze seriale:
Doraemon (1979) (serial)
Akage no Anne (1979) (serial)
City Hunter (1987) (serial)
友川まり
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Eriko Nakayama
Japonia
Najlepsze seriale:
Peace Maker Kurogane (2003) (serial)
Machiko Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
Beck (2004) (serial)
Astro Boy tecuwan Atom (2003) (serial)
水間真紀
Japonia
Najlepsze seriale:
Berserk: Ógon džidai-hen - Memorial Edition (2022) (serial)
Ima, soko ni iru boku (1999) (serial)
Mirai nikki (2011) (serial)
Aya Hara
Japonia
Najlepsze seriale:
Odd Taxi (2021) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Bišódžo senši Sailor Moon (1992) (serial)
Yuuko Kinoshita
Japonia
Najlepsze seriale:
Blood+ (2005) (serial)
Kekkaiši (2006) (serial)
Night Head Genesis (2006) (serial)
Makoto Ishii
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Džodžo no kimjó na bóken (2012) (serial)
Nodame cantabile (2007) (serial)
折笠愛
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Kōji Ishii
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Osamu Ichikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Hokuto no ken (1984) (serial)
Versailles no bara (1979) (serial)
Kidó senši Gundam: Dai 08 MS šótai (1996) (serial)