Tennis no ódži-sama - Season 1 (2001) (seria)
Reżyseria:
Takayuki HamanaScenariusz:
Atsushi MaekawaMuzyka:
Cheru WatanabeObsada:
Junko Minagawa, Yuki Kaida, Hiroki Takahashi, Ryōtarō Okiayu, Jun'ichi Suwabe, Taiten Kusunoki, Kōsuke Toriumi, Nozomu Sasaki, Yūto Kazama, Kaneko Holly, Reiko Kiuchi, Isshin Chiba (więcej)Opisy(1)
The contest for #1 singles continues with Kevin and Echizen neck and neck. It turns out that Kevin has something up his sleeve and can do more than copy Echizen’s moves. (Crunchyroll)
Obsada
Junko Minagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Yuki Kaida
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Hiroki Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Ryōtarō Okiayu
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Jun'ichi Suwabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Taiten Kusunoki
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kōsuke Toriumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Nozomu Sasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Yūto Kazama
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Kaneko Holly
Japonia
Najlepsze seriale:
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Gunslinger Girl (2003) (serial)
Kateikjó Hitman Reborn! (2006) (serial)
Reiko Kiuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Isshin Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Takahiro Hirano
Japonia
Najlepsze seriale:
Gunslinger Girl (2003) (serial)
Full moon o sagašite (2002) (serial)
Kateikjó Hitman Reborn! (2006) (serial)
Ryō Naitō
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
西前忠久
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Šigurui (2007) (serial)
Azumanga daió: The Animation (2002) (serial)
Maiko Itou
Najlepsze seriale:
Planetes (2003) (serial)
Tennis no ódži-sama (2001) (serial)
Speed Grapher (2005) (serial)
Kazunari Kojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Lovely Complex (2007) (serial)
Casshern Sins (2008) (serial)
Kateikjó Hitman Reborn! (2006) (serial)
Hiroshi Shimozaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)