Zdjęcia:
Kosuke ArakawaMuzyka:
Yōko KannoObsada:
Mamoru Miyano, Kenta Miyake, Akio Suyama, Hiroki Shimowada, Mayumi Asano, Atsuko Tanaka, Unshō Ishizuka, Akio Ōtsuka, Maaya Sakamoto, Masaya Onosaka (więcej)Odcinki(26)
-
Hókó no mačikado (E01)
-
Nakanai tóboe (E02)
-
Bad Fellow (E03)
-
Kója no kizuato (E04)
-
Očita ókami (E05)
-
Ukecugu mono (E06)
-
Hana no šódžo (E07)
-
Nemuri no Uta (E08)
-
Giwaku (E09)
-
Moon's Doom (E10)
-
Šóšicuten (E11)
-
Don't Make Me Blue (E12)
-
Otokotači no aika (E13)
-
Bocuraku no širo (E14)
-
Haiiroókami (E15)
-
Jume no tabidži (E16)
-
Hana no kaori, ókami no či (E17)
-
Hito, ókami, cuki no šo (E18)
-
Oasis no jume (E19)
-
Consciously (E20)
-
Tatakai no noroši (E21)
-
Rjúsei no hahen (E22)
-
Kuroi mači no kódó (E23)
-
Wana no Nioi (E24)
-
Ajamači no kioku (E25)
-
Gekkóro (E26)
Opisy(1)
In a post-apocalyptic future where humans live in domed cities surrounded by wasteland, wolves are assumed to be two hundred years extinct. (oficjalny tekst dystrybutora)
Obsada
Minoru Inaba
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Tomohiro Tsuboi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Kōki Harasawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
Tomoyuki Shimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Yūji Kishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Eikoku koi monogatari Emma (2005) (serial)
Mitsuru Miyamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Boku dake ga inai mači (2016) (serial)
Monster (2004) (serial)
Michael Shitanda
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
Seihó bukjó Outlaw Star (1998) (serial)
Asuka Tani'i
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
Ničidžó (2011) (serial)
Ryūji Nakagi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Monster (2004) (serial)
Naomi Kusumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Mitsuaki Hoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Ikuko Tani
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Reiko Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Minoru Hirano
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Eri Sendai
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
xxxHOLiC (2006) (serial)
Sawa Ishige
Japonia
Najlepsze seriale:
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
Kemono no sódža Erin (2009) (serial)
Tetsu Shiratori
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Mika Kanai
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
NANA (2006) (serial)
Hisahumi Oda
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
Taeko Kawata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Džodžo no kimjó na bóken (2012) (serial)