Komedia / Dramat / Familijny
Niemcy Zachodnie,
(1987–1991), 17 h
(Liczba minut: 30 min)
Odcinki(34)
-
Frohe Weihnacht (E01)
-
Das Lehmkind (E02)
-
Wackelkontakt (E03)
-
Die Knochenjagd (E04)
-
Ein Hundeleben (E05)
-
Gummibärchen (E06)
-
Nix zu lachen (E07)
-
Die Zauberkinder (E08)
-
A wie Adoption (E09)
-
Stadtgeflüster (E10)
-
Die Tarnkappe (E11)
-
Die Erbtante (E12)
-
Ähnlichkeiten (E13)
-
Cacaracca (E14)
-
Der Kraftprotz (E15)
-
Abgeschleppt (E16)
-
Die Zeitpille (E17)
-
Schweigen ist Gold (E18)
-
Mein Name ist Lehmann (E19)
-
Der Rekordversuch (E20)
-
Ein Trauerfall (E21)
-
Blechschaden (E22)
-
Der Grenzfall (E23)
-
Der Ja-Sager (E24)
-
Das Leihkind (E25)
-
Voll getroffen (E26)
-
Wettfieber (E27)
-
Tierische Ferien (E28)
-
Der Hauptgewinn (E29)
-
Der Geist in der Flasche (E30)
poprzednie
1 - 30
następne
Obsada
Traudl Kulikowsky
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Thomas Kretschmann
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Westworld (2016) (serial)
FlashForward (2009) (serial)
Project Blue Book (2019) (serial)
Dieter Kursawe
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Ein Fall für zwei (1981) (serial)
Rosa Roth (1994) (serial)
Dagmar Biener
Niemcy
Najlepsze seriale:
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Stefan Lukschy
Niemcy
Marina Krogull
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Księga dżungli (2010) (serial)
Peggy Lukac
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Knallerfrauen (2011) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Uwe Büschken
Niemcy
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Maria Hartmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Beat (2018) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Carlheinz Heitmann
Najlepsze seriale:
The Winds of War (1983) (serial)
Martin Eden (1979) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Herbert Weissbach
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Der Landarzt (1987) (serial)
Eva Ebner
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Lexx (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Almut Eggert
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Peter Schlesinger
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)