Digimon Tamers
Ugokidašita šin no teki! Šiseidžú no tatakai (E38)
(odcinek)- Ugokidashita Shin no Teki! Shiseijuu no Tatakai (więcej)
Scenariusz:
まさきひろMuzyka:
Takanori ArisawaObsada:
Tōko Aoyama, Yōko Asada, Kaori Okuda, Yuka Imai, Tomoko Kaneda, Yoshiyuki Kaneko, Jun'ichi Kanemaru, Masami Kikuchi, Jūrōta Kosugi, Yōko Matsuoka, Shūichirō Moriyama, 永野愛, Kenji Nomura (więcej)Obsada
Tōko Aoyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Yōko Asada
Japonia
Najlepsze seriale:
Serial Experiments: Lain (1998) (serial)
Kareši kanodžo no džidžó (1998) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Kaori Okuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
GTO (1999) (serial)
Yuka Imai
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Tomoko Kaneda
Japonia
Najlepsze seriale:
Širokuma Café (2012) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Yoshiyuki Kaneko
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Hellsing (2001) (serial)
Jun'ichi Kanemaru
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Masami Kikuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Jūrōta Kosugi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Yōko Matsuoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Shūichirō Moriyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Zankjó no Terror (2014) (serial)
Jormungand (2012) (serial) - narrator
Digimon Tamers (2001) (serial)
永野愛
Japonia
Najlepsze seriale:
Kamikaze kaitó Jeanne (1999) (serial)
Toriko (2011) (serial)
Digimon Adventure (1999) (serial)
Kenji Nomura
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Masako Nozawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ping Pong The Animation (2014) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Fumiko Orikasa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Ikkei Seta
Japonia
Najlepsze seriale:
Inujaša (2000) (serial)
Kamikaze kaitó Jeanne (1999) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Susumu Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Tarō Suwa
Japonia
Najlepsze seriale:
Digimon Tamers (2001) (serial)
多田葵
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Digimon Tamers (2001) (serial)
Yūki Tamaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Džigoku šódžo (2005) (serial)
Eyeshield 21 (2005) (serial)