Reżyseria:
Milan RůžičkaScenariusz:
Karel ŠtorkánZdjęcia:
Peter FlakMuzyka:
Richard BergmanObsada:
Jan Kanyza, Karel Zima, Hana Maciuchová, Ester Geislerová, Jaroslav Satoranský, Pavel Rímský, Miroslav Šimůnek, Alena Procházková, Kateřina Březinová, Arnošt Proschek, Václav Kotva (więcej)Obsada
Jan Kanyza
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lovec (1980) (film telewizyjny)
Karel Zima
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
České století (2013) (serial)
Udělení milosti se zamítá (2002) (film telewizyjny)
...a bude hůř (2007)
Hana Maciuchová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Ester Geislerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Samota (2001) (film telewizyjny)
Nevinné lži (2013) (serial)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Jaroslav Satoranský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Pavel Rímský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Krvavá svatba (1987) (nagranie teatralne)
Miroslav Šimůnek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Casino Royale (2006)
Tristan i Izolda (2006)
Slečna Julie (2005) (film telewizyjny)
Alena Procházková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Kateřina Březinová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Počkej, až zhasnu (2002) (film telewizyjny)
Hodný chlapec (2004) (film telewizyjny)
Arnošt Proschek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Bude řeč o penězích (1988) (film telewizyjny)
Václav Kotva
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Palacz zwłok (1968)
Věra Koktová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Daleka droga (1948)
Jan Kuželka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Kelner, płacić! (1980)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Monika Maláčová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Je třeba zabít Sekala (2018) (nagranie teatralne)
Gazdina roba (2009) (nagranie teatralne)
Můj strýček Archimedes (2018) (film telewizyjny)
Josef Nedorost
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Cyrulik syberyjski (1998)
Popel a hvězdy (1990) (film telewizyjny)
Hana Čížková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (film telewizyjny)
Czarni baronowie (1992)
Jana Hermachová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jutro wstanę rano i oparzę się herbatą (1977)
Cyrano z Bergeracu (1971) (film telewizyjny)
Madame Sans-Géne (1971) (film telewizyjny)
Zdeněk Košata
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
České století (2013) (serial)
Přežít svůj život (2010)
Roman Pomajbo
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
České století (2013) (serial)
I ve smrti sami (2004) (film telewizyjny)
Touha (2011) (nagranie teatralne)
Miroslav Hrabě
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
P.F. 77 (2003) (film telewizyjny)
Touha (2011) (nagranie teatralne)
Expozitura (2009) (serial)