Reżyseria:
Hynek BočanScenariusz:
Jiří MelíšekZdjęcia:
Saša Rašilov ml.Muzyka:
Milan BaginskýObsada:
Miloš Kopecký, Jiří Bartoška, Karel Heřmánek, Ladislav Mrkvička, Jiří Sovák, Josef Kemr, Karel Augusta, František Husák, Václav Sloup (więcej)Odcinki(6)
-
Václav Babinský (E01)
-
Šobri Jožka (E02)
-
Jan Jiří Grasel (E03)
-
Schinderhannes (E04)
-
Róža Šándor (E05)
-
Trestanec Salvador (E06)
Obsada
Jiří Lábus
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Česká soda (1993) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Ladislav Gerendáš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Saturnin (1994) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Vladimír Dlouhý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Zlá krev (1986) (serial)
Martin Stropnický
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Josef Abrhám
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
O zvířátkách pana Krbce (1977) (serial)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serial)
Svatopluk Beneš
Austro-Węgry
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Ivan Vyskočil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Záhada hlavolamu (1969) (serial)
Ljuba Krbová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Václav Mareš
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Antonín Molčík
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Létající Čestmír (1983) (serial)
Dlouhá míle (1989) (serial)
Roman Skamene
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Jiří Růžička ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Gagman (1987) (serial)
Roman Hemala
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Saturnin (1994) (serial)
Miloslav Štibich
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Křeček v noční košili (1987) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Vilém Besser
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ctná paní Lucie (1972) (serial)
Adam a Eva (1984) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Adolf Filip
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Miloš Vávra
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serial)
Miriam Kantorková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Bronzová spirála (1988) (serial)
Jiří Pleskot
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Svatopluk Skládal
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Arabela (1980) (serial)