One Piece
Obsada
Nobuo Tobita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Yasuhiro Takato
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Toshiya Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Angel Beats (2010) (serial)
Takaya Hashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kenji Nomura
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Tesshō Genda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Takumi Yamazaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hellsing (2001) (serial)
Yū Mizushima
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
田村真
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Fairy Tail (2009) (serial)
Nana Mizuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Hiroya Ishimaru
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Keiko Han
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hiroshi Iwasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
折笠愛
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Masaru Ikeda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Hiroki Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Masashi Ebara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Eiji Hanawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Mayumi Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Ikue Ōtani
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
Dororo (2019) (serial)