Kišin dódži Zenki
Scenariusz:
Kōji UedaZdjęcia:
Naoto FujikuraMuzyka:
Gôji TsunoObsada:
Kappei Yamaguchi, Chisa Yokoyama, Jūrōta Kosugi, Sho Saito, Eiji Maruyama, Kiyoyuki Yanada, Yūji Ueda, Shigezō Sasaoka, 難波圭一, Mitsuki Yayoi, Yasuo Iwata, Toshihiko Nakajima, Shuu Saitou (więcej)Obsada
Kappei Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Chisa Yokoyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Jú jú hakušo (1992) (serial)
Jūrōta Kosugi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Sho Saito
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mirai šónen Conan (1978) (serial)
Naruto (2002) (serial)
Eiji Maruyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kiyoyuki Yanada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Yūji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Shigezō Sasaoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Jú jú hakušo (1992) (serial)
難波圭一
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Mitsuki Yayoi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Yasuo Iwata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Last Exile (2003) (serial)
Toshihiko Nakajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Shuu Saitou
Japonia
Najlepsze seriale:
Tenkú no Escaflowne (1996) (serial)
Street Fighter 2: V (1995) (serial)
Tenči mujó (1992) (serial)
Masahito Kawanago
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Honzuki no gekokudžó: Šišo ni naru tame ni wa šudan o erande iraremasen (2019) (serial)
Tomoko Ishimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Trigun (1998) (serial)
Ima, soko ni iru boku (1999) (serial)
石坂浩二 (narrator)
Japonia
Najlepsze seriale:
Maó (2008) (serial)
Hotaru no Hikari 2 (2010) (serial)
Rich Man, Poor Woman (2012) (serial)