Występują
Jiřina Bohdalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Pohádky pod sněhem (1985)
Josef Dvořák
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (nagranie teatralne)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Josef Alois Náhlovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sanatorium (2009) (nagranie teatralne)
Miluji tě modře (2017)
Jak se krotí krokodýli (2006)
Carmen Mayerová
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Krvavá svatba (1987) (nagranie teatralne)
Smutek sluší Elektře (1991) (nagranie teatralne)
Petr Rychlý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Josef Vinklář
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Bára Štěpánová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tajemnica zamku w Karpatach (1981)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Jiří Lábus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
U Tlučhořů (2010) (nagranie teatralne)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Pavel Zedníček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Tichá bolest (1990)
Martin Kocián
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Václav Jelínek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
František Ringo Čech
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Michal David
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (koncert)
Třetí patro (1985) (serial)
Petr Kotvald
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hity 89 (1989) (koncert)
Štěstí je krásná věc (2020)
Muzikál aneb Cesty ke štěstí (2016)
Stanislav Hložek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pocta Haně Zagorové (2024) (koncert)
Vánoční koncert Hany Zagorové (2000) (koncert)
Plaváček (1986) (film telewizyjny)
Leona Machálková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Bigbeatowe lato (1993)
Josef Mladý
Czechosłowacja
Karel Černoch
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Lampy naftowe (1971)
Hity 89 (1989) (koncert)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Jiří Wimmer
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Ośmiornice z drugiego piętra (1986)
Jitka Molavcová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Skowronki na uwięzi (1969)
Michal Tučný - Fidlej a hraj (2008) (kompilacja wideo)