Reżyseria:
John DahlZdjęcia:
Peter Menzies Jr.Muzyka:
Trevor RabinObsada:
Benjamin Bratt, James Franco, Connie Nielsen, Marton Csokas, Joseph Fiennes, Mark Consuelos, Max Martini, Logan Marshall-Green, Robert Mammone (więcej)VOD (1)
Opisy(1)
II wojna światowa. Oddział amerykańskich żołnierzy na śmiałej misji ratunkowej - muszą ocalić Amerykanów i Filipińczyków pojmanych przez armię japońską. (Netflix)
Obsada
Matt Doran
Australia
Najlepsze filmy:
Matrix (1999)
Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów (2002)
Cienka czerwona linia (1998)
Christopher James Baker
Najlepsze filmy:
Zamęt (2016) (serial)
Ike: Countdown to D-Day (2004) (film telewizyjny)
Igraszki losu (2001)
Eugenia Yuan
Najlepsze filmy:
Wyznania gejszy (2005)
Zhan. gu (2007)
VI Batalion (2005)
Jourdan Lee
Najlepsze filmy:
Boski chillout (2008)
VI Batalion (2005)
Imagine That (2009)
Leon Ford
Najlepsze filmy:
Elvis (2022)
Światło między oceanami (2016)
$9.99 (2008)
Matthew Newton
Australia
Najlepsze filmy:
VI Batalion (2005)
My Mother Frank (2000)
Królowa potępionych (2002)
Edelyn Okano
Kanada
Najlepsze filmy:
Droga powrotna (2020)
VI Batalion (2005)
Adolf Hitler (m.a.)
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dangerous: The Short Films (1993) (kompilacja wideo) - m.a.
Jak zostać królem (2010) - m.a.
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny) - m.a.
Douglas MacArthur (m.a.)
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Holiday Inn (1942) - m.a.
Truman (1995) (film telewizyjny) - m.a.
Podróż w czasie (1979) - m.a.
Franklin D. Roosevelt (m.a.)
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Roaring Twenties (1939) - m.a.
O jeden most za daleko (1977) - m.a.
Kontakt (1997) - m.a.
Paul Nakauchi
Najlepsze filmy:
Doctor Strange (2007)
Hellboy Animated: Sword of Storms (2006) (film telewizyjny)
Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms (2021)
Christopher Morris
Najlepsze filmy:
Swimming Upstream (2003)
VI Batalion (2005)
Miasteczko Salem (2004) (film telewizyjny)
Warwick Young
Australia
Najlepsze filmy:
Honor kawalerzysty (1995) (film telewizyjny)
Beneath Hill 60 (2010)
X-Men Geneza: Wolverine (2009)
Kenneth Moraleda
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Lucky Miles (2007)
Vildspor (1998)
VI Batalion (2005)
泉原豊
Japonia
Najlepsze filmy:
Niezłomny (2014)
Droga do zapomnienia (2013)
Sisters of War (2010) (film telewizyjny)
Bembol Roco
Najlepsze filmy:
Amigo (2010)
Maynila: Sa mga kuko ng liwanag (1975)
The Year of Living Dangerously (1982)
Gotaro Tsunashima
Japonia
Najlepsze filmy:
Hana no ato (2010)
Japońska historia (2003)
VI Batalion (2005)
Laird Macintosh
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Szeregowiec Ryan (1998)
Regulamin zabijania (2000)
Aleksander (2004)
Masa Yamaguchi
Najlepsze filmy:
Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów (2005)
Droga do zapomnienia (2013)
Sisters of War (2010) (film telewizyjny)
Nicholas Bell
Wielka Brytania