Zdjęcia:
Paul BondMuzyka:
Dan JonesObsada:
Richard Coyle, Alexis Zegerman, Andrew Lee Potts, Rad Lazar, Eileen Essell, Lorraine Hilton, Samuel Barnett, Alastair Mackenzie, Peter Sullivan, Ralph Ineson, Donald Pelmear, Jenny Howe (więcej)Obsada
Richard Coyle
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Upadek (2013) (serial)
Żony i córki (1999) (serial)
Born to Kill (2017) (serial)
Alexis Zegerman
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
W powietrzu (2023) (serial)
Southcliffe (2013) (serial)
Andrew Lee Potts
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Kompania braci (2001) (serial)
The Crown (2016) (serial)
Inspektor George Gently (2007) (serial)
Rad Lazar
Jugosławia
Najlepsze seriale:
Ultimate Force (2002) (serial)
Dalziel and Pascoe (1996) (serial)
W powietrzu (2023) (serial)
Eileen Essell
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Przekręt (2004) (serial)
French and Saunders (1987) (serial)
Torchwood (2006) (serial)
Lorraine Hilton
Najlepsze seriale:
Sherlock (2010) (serial)
Luther (2010) (serial)
Jonathan Creek (1997) (serial)
Samuel Barnett
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Endeavour (2012) (serial)
Vicious (2013) (serial)
Holistyczna agencja detekywistyczna Dirka Gently'ego (2016) (serial)
Alastair Mackenzie
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Crown (2016) (serial)
Rząd (2010) (serial)
Czarne lustro (2011) (serial)
Peter Sullivan
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Technicy - magicy (2006) (serial)
The Hour (2011) (serial)
State of Play (2003) (serial)
Ralph Ineson
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Czarnobyl (2019) (serial)
Sherlock (2010) (serial)
Peaky Blinders (2013) (serial)
Donald Pelmear
Najlepsze seriale:
Tak, panie ministrze (1980) (serial)
Doktor Who (1963) (serial)
Mała Brytania (2003) (serial)
Jenny Howe
Najlepsze seriale:
Peep Show (2003) (serial)
Fortysomething (2003) (serial)
Psychoville (2009) (serial)
Dermot Keaney
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Gra o tron (2011) (serial)
Wallander (2008) (serial)
Rodzina Borgiów (2011) (serial)
Daniel Naprous
Najlepsze seriale:
Gra o tron (2011) (serial)
Willow (2022) (serial)
Bonekickers (2008) (serial)
Ryan Pope
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Kumple (2007) (serial)
Ashes to Ashes (2008) (serial)
Wiktoria (2016) (serial)
Ellen Thomas
Sierra Leone
Najlepsze seriale:
Doktor Who (2005) (serial)
Shroud for a Nightingale (1984) (serial)
French and Saunders (1987) (serial)
Ania Sowinski
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Luther (2010) (serial)
Waking the Dead (2000) (serial)
Spooks (2002) (serial)
Hassani Shapi
Najlepsze seriale:
Casualty 1907 (2008) (serial)
Apparitions (2008) (serial)
One Foot in the Grave (1990) (serial)
Seeta Indrani
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Niezapomniane (2015) (serial)
Catherine Tate Show, The (2004) (serial)
Catastrophe (2015) (serial)
Sarah Flind
Najlepsze seriale:
Top Boy (2011) (serial)
The House of Eliott (1991) (serial)
Pennyworth (2019) (serial)