まぶらほ
Reżyseria:
Shin'ichirō KimuraScenariusz:
Koichi TakiZdjęcia:
Youhei SuzukiObsada:
Yuka Inokuchi, Yuki Matsuoka, Hitomi Nabatame, Daisuke Sakaguchi, Akeno Watanabe, Kôji Tsujitani, Yoshino Takamori, Kimiko Koyama, Emi Shinohara, Junko Noda, Masumi Asano, Ryō Naitō (więcej)Obsada
Yuka Inokuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Džúni kokuki (2002) (serial)
R.O.D: The TV (2003) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Yuki Matsuoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Lovely Complex (2007) (serial)
Hitomi Nabatame
Japonia
Najlepsze seriale:
Vinland Saga (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Daisuke Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Akeno Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Kôji Tsujitani
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Seirei no moribito (2007) (serial)
Yoshino Takamori
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kimiko Koyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Mósó dairinin (2004) (serial)
Mai-HiME (2004) (serial)
Emi Shinohara
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Junko Noda
Japonia
Najlepsze seriale:
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
GTO (1999) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Masumi Asano
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Ryō Naitō
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Noriko Shitaya
Japonia
Najlepsze seriale:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Takayuki Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Kareši kanodžo no džidžó (1998) (serial)
Mai Nakahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Thunderbolt Fantasy: Tóriken júki (2016) (serial)
Blue Lock (2022) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)
Chiemi Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
Džúni kokuki (2002) (serial)
Kjógoku Nacuhiko: Kósecu hjaku monogatari (2003) (serial)
Kan Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Shinji Kawada
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)