Gunparade March: Arata naru kógunka
Kanašimi jo konničiwa: Once Upon A Dime (E10)
(odcinek)- Kanashimi yo konnichiwa - Once Upon A Dime - (więcej)
Scenariusz:
Fumihiko TakayamaZdjęcia:
Yoshio ÔkôchiMuzyka:
Kenji KawaiObsada:
Akira Ishida, Akemi Okamura, Emi Shinohara, 吉田真弓, Junko Noda, Tomoyuki Shimura, 半場友恵, Hideyuki Umezu, Akio Suyama, Chiaki Maeda, Kôichi Kuriyama, Yoshihisa Kawahara, Shōto Kashii, Yuka Inokuchi (więcej)Obsada
Akira Ishida
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Akemi Okamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Emi Shinohara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
吉田真弓
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
The Good Doctor (2017) (serial)
Człowiek z wysokiego zamku (2015) (serial)
Junko Noda
Japonia
Najlepsze seriale:
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
GTO (1999) (serial)
Monster (2004) (serial)
Tomoyuki Shimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
半場友恵
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hideyuki Umezu
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Akio Suyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D (1998) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Chiaki Maeda
Japonia
Najlepsze seriale:
Meitantei Conan (1996) (serial)
Kôichi Kuriyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
GTO (1999) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Yoshihisa Kawahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Shōto Kashii
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Bočči the Rock! (2022) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Yuka Inokuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Džúni kokuki (2002) (serial)
R.O.D: The TV (2003) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Kei'ichi Sonobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hiroya Ishimaru
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Miki Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Lucky Star (2007) (serial)
Bišódžo senši Sailor Moon (1992) (serial)
Shuffle! (2005) (serial)