Reżyseria:
Dodo BanyákScenariusz:
Dodo BanyákZdjęcia:
Dodo BanyákObsada:
Branislav Deák, Ľudmila Trenklerová, Jozef Krajňák, Ján Mistrík, Magda Kokyová, Peter Bzdúch, Nora Kuželová, Lucia Vráblicová, Peter Aczel, Alfréd Aczel, Pavol Višňovský, Ivan Matulík (więcej)Obsada
Branislav Deák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dáma bez kamélie (2016) (nagranie teatralne)
3Bobule (2020)
Oteckovia - Finále (2022) (film telewizyjny)
Ľudmila Trenklerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Polčas rozpadu (2007)
Chuť leta (2009) (film telewizyjny)
Zlatý hlas (2004) (film telewizyjny)
Jozef Krajňák
Najlepsze filmy:
Zlatý hlas (2004) (film telewizyjny)
Ján Mistrík
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Jankove hračky (1984) (film telewizyjny)
Mário a kúzelník (1976) (film telewizyjny)
Magda Kokyová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
O krásnej strige (1994) (film telewizyjny)
Zlatý hlas (2004) (film telewizyjny)
Peter Bzdúch
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Nora Kuželová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Červené víno (1972) (film telewizyjny)
Lucia Vráblicová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nedodržaný sľub (2009)
Piargi (2022)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Peter Aczel
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Portrét Doriana Graya (1987) (film telewizyjny)
Reverend (1989) (film telewizyjny)
Alfréd Aczel
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Reverend (1989) (film telewizyjny)
Kmotor Remenár a kmotor Hrebenár (1993) (film telewizyjny)
Eros a Psycha (1993) (film telewizyjny)
Pavol Višňovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Romulus Veľký (1992) (film telewizyjny)
Húkanie sovy (1988) (film telewizyjny)
Rozruch na onkológii (1991) (film telewizyjny)
Ivan Matulík
Najlepsze filmy:
Život bez konca (1982) (serial)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (film telewizyjny)
Ako sa Vinco zaťal (1977) (film telewizyjny)
Viliam Polónyi
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Dušan Lenci
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Bokser i śmierć (1962)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (film telewizyjny)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (film telewizyjny)
Milan Kiš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Ľudovít Moravčík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Všetci ľudia budú bratia (1996) (film telewizyjny)
Chodník cez Dunaj (1989)
Pejzaż (2000)
Dušan Cinkota
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tichá bolest (1990)
Chaos (2000) (film telewizyjny)
Vojna policajtov (2024)
Zdena Grúberová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
František Kovár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Judita Hansman
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Anděl Páně 2 (2016)
Nauczycielka (2016)
Jozef Mak (2021) (film telewizyjny)