Gunparade Orchestra
Scenariusz:
Yoshifumi FukushimaZdjęcia:
Megumi SaitôObsada:
Megumi Toyoguchi, Norio Wakamoto, Hiroshi Kamiya, Hirofumi Nojima, Shin'ichirō Ōta, Yū Asakawa, Sakiko Tamagawa, Jun'ichi Suwabe, Takayuki Kawasugi, Saeko Chiba, Eri Sendai, 福山潤, Tetsu Inada (więcej)Obsada
Megumi Toyoguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Norio Wakamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Hiroshi Kamiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Blue Lock (2022) (serial)
Hirofumi Nojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Shin'ichirō Ōta
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Gintama (2006) (serial) - aktor, narrator
Yū Asakawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Sakiko Tamagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Jun'ichi Suwabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Takayuki Kawasugi
Japonia
Najlepsze seriale:
Major (2004) (serial)
D.Gray-man (2006) (serial)
.hack//SIGN (2002) (serial)
Saeko Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Ókami to kóšinrjó (2008) (serial)
Nodame cantabile (2007) (serial)
Eri Sendai
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
xxxHOLiC (2006) (serial)
福山潤
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Tetsu Inada
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Shinji Kawada
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Sayaka Narita
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
xxxHOLiC (2006) (serial)
Kazumi Okushima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Ima, soko ni iru boku (1999) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Masumi Asano
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Mayuko Omimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Bamboo Blade (2007) (serial)
Satsuki Yukino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Yoshimitsu Shimoyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Vinland Saga (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)