Shaman king
Reżyseria:
Toshimasa SuzukiScenariusz:
Katsuhiko KoideZdjęcia:
Katsutoshi HiroseMuzyka:
Toshiyuki OhmoriObsada:
犬山イヌコ, Megumi Hayashibara, Masahiko Tanaka, Yūji Ueda, Yōko Sōmi, Takehito Koyasu, Motoko Kumai, Romi Paku, Hisao Egawa, Takeshi Aono, Hisako Kyōda, Ken'yū Horiuchi, Reiko Suzuki, Hikaru Midorikawa (więcej)Obsada
犬山イヌコ
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Shaman king (2001) (serial)
Pop Team Epic (2018) (serial)
Megumi Hayashibara
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Masahiko Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Yūji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Yōko Sōmi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Takehito Koyasu
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Motoko Kumai
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Romi Paku
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hisao Egawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Takeshi Aono
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hisako Kyōda
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Ken'yū Horiuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Reiko Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hikaru Midorikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kazuhiro Nakata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Tomoko Kawakami
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Rumi Ochiai
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Džúni kokuki (2002) (serial)
Makoto Tsumura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Yui Horie
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kami-sama hajimemashita OVA (2013) (serial)
Nana Mizuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Dororo (2019) (serial)