Bakurecu tenši
Reżyseria:
Kōichi ŌhataScenariusz:
Masakazu MigitaZdjęcia:
Tadashi KitaokaMuzyka:
Masara NishidaObsada:
Akeno Watanabe, Megumi Toyoguchi, Rie Tanaka, Yūji Ueda, Takayuki Sugō, Risa Hayamizu, Kazuhiko Kishino, Susumu Chiba, Yukitoshi Hori, Kyoko Hikami, Takuma Suzuki, Dai Matsumoto, Kei Kobayashi (więcej)Obsada
Akeno Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Megumi Toyoguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Rie Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Yūji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Takayuki Sugō
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Risa Hayamizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hellsing (2006) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Kazuhiko Kishino
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Slayers (1995) (serial)
Fullmetal Panic! (2002) (serial)
Susumu Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Yukitoshi Hori
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Kyoko Hikami
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
GTO (1999) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Takuma Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Dai Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Kei Kobayashi
Japonia
Hiroaki Ishikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Trigun (1998) (serial)
Last Exile (2003) (serial)
Serial Experiments: Lain (1998) (serial)
Hideo Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Erufen Rīto (2004) (serial)
Yōji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)