Muzyka:
Keiichi OkuObsada:
Yoko Obata, Shigeru Chiba, 伊倉一恵, Naoki Tatsuta, Daisuke Gōri, Shō Hayami, Rokurō Naya, Shin'ya Ōtaki, Yū Mizushima, Maya Okamoto, Jōji Yanami, Yūko Mita (więcej)Odcinki(38)
-
Fushigi Tanjou Mahou no Star (E01)
-
Mahou de Debut! Namahousou!! (E02)
-
Aitsu no Suki na Boxing (E03)
-
Fushigi-iro Happiness (E04)
-
Ame no Tanabata Fantasy (E05)
-
Star no Kagayaki o Himete (E06)
-
Home no Ec. Primer Natsuyasumi chuu (E07)
-
Beach no Best Kid (E08)
-
Boxing nante Daikirai! (E09)
-
Highland wa Train - Doko UFO no Desu!? (E10)
-
Himitsu no Star Life (E11)
-
Natsu wa Hikari-iro no Memory (E12)
-
Kateikyoushi wa 16-sai (E13)
-
Kotemaridai Hana no Stage (E14)
-
Kaze ga Nokashita Kazaguruma (E15)
-
Suteki Powerful Driver (E16)
-
Kibun wa Yurete Gakuen-sai (E17)
-
Mahou no Hikari ni Yume wo (E18)
-
Glass koshi no Romance (E19)
-
Kiken na Shutter Chance (E20)
-
Ganbare! Dokidoki Game (E21)
-
Karatto akikaze Kokoromoyou (E22)
-
Gomenne Mii-chan (E23)
-
Suzu no Oto yo mou Ichido (E24)
-
Kawaii Houmonsha (E25)
-
Kareha no Shower (E26)
-
Kokubunji-san Satsujinjiken (E27)
-
Tsuki ga Ochireba you ga Noboru (E28)
-
Yuki keshiki, Yume no Kuni (E29)
-
Wine-iro no Party (E30)
Obsada
Eiko Yamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Dragon Ball (1986) (serial)
Ai Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Trigun (1998) (serial)
Jun'ichi Sugawara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Matsumi Ooshiro
Japonia
Najlepsze seriale:
City Hunter (1987) (serial)
Maison ikkoku (1986) (serial)
Urusei jacura (1981) (serial)
Hisao Ôyama
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Urusei jacura (1981) (serial)
Yasushi Sugihara
Japonia
Najlepsze seriale:
Urusei jacura (1981) (serial)
Naoko Matsui
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Toshihiko Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kyōsei Tsukui
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Trigun (1998) (serial)
Masayuki Katō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Akage no Anne (1979) (serial)
City Hunter (1987) (serial)
Mitsuaki Hoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Katsumi Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
GTO (1999) (serial)
Hideki Fukushi
Japonia
Najlepsze seriale:
City Hunter (1987) (serial)
Micubači Mája no bóken (1975) (serial)
Speed Grapher (2005) (serial)
Yasuo Muramatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Sakurako Kishiro
Japonia
Najlepsze seriale:
Tenkú no Escaflowne (1996) (serial)
Kimi ni todoke (2009) (serial)
RD: Sennó čósašicu (2008) (serial)
Minoru Inaba
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Yuri Nashiwa
Japonia
Najlepsze seriale:
City Hunter (1987) (serial)
Urusei jacura (1981) (serial)