Reżyseria:
Stanislav StrnadZdjęcia:
Josef PávekMuzyka:
Václav HybšObsada:
Ladislav Mrkvička, Jaroslav Drbohlav, Bronislav Križan, Josef Langmiler, Vlastimil Zavřel, Ladislav Trojan, Dana Batulková, Jitka Smutná, Petr Skarke (więcej)Obsada
Jiří Sequens ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mapa zámořských objevů (1978) (film telewizyjny)
Partie krásného dragouna (1970)
Copak je to za vojáka... (1987)
Tomáš Juřička
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tichá bolest (1990)
All Quiet on the Western Front (1979) (film telewizyjny)
Člověk proti zkáze (1989)
Roman Skamene
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Śmierć pięknych saren (1986)
Mňága - Happy end (1996)
Alena Kreuzmannová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Diabelski wynalazek (1958)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Zita Kabátová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Přednosta stanice (1941)
Piorun kulisty (1978)
Żelary (2003)
Miroslav Vladyka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Jára Cimrman śpi (1983)
Kelner, płacić! (1980)
Vladimír Krška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Vladimír Klemens
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Był sobie król (1954)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Čintamani & podvodník (1964)
Mirko Musil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Ivo Niederle
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Kam slunce nechodí... (1971) (film telewizyjny)
Wóz do Wiednia (1966)
Zdena Burdová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Skowronki na uwięzi (1969)
Jest pan wdowa, proszę pana! (1970)
Dziewczyna na miotle (1971)
Karel Fořt
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Petr Lepša
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vlci (1990) (film telewizyjny)
Eugen Onegin (1988) (film telewizyjny)
Faust (1989) (film telewizyjny)
Radka Majerová
Najlepsze filmy:
Stopy zločinu: Recept na rozloučenou (1989) (film telewizyjny)
Sny o Zambezi (1982)
Kluci z bronzu (1980)
Jiřina Bílá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Palacz zwłok (1968)
Światowcy (1969)
Alena Frimlová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Skowronki na uwięzi (1969)
Nikt się śmiać nie będzie (1965)
Szpinak czyni cuda! (1977)
Zdeněk David
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (1996) (film telewizyjny)
Cudowne lata pod psem (1997)
Les Misérables (1998)
Dalibor Lipský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kluci z bronzu (1980)
Otakar Němec
Najlepsze filmy:
Signum laudis (1980)
Kluci z bronzu (1980)
Antonín Hausknecht
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Signum laudis (1980)
Zapomniane światło (1996)
Wakacje dla psa (1980)