Reżyseria:
Ryszard BerZdjęcia:
Zdzisław KaczmarekMuzyka:
Jerzy MaksymiukObsada:
Tomasz Dedek, Bożena Adamek, Alicja Jachiewicz, Mirosław Skupiń, Joanna Żółkowska, Adam Baumann, Bogusz Bilewski, Jerzy Turek, Ewa Ziętek, Stefan Friedmann, Jan Jurewicz, Marian Glinka (więcej)Odcinki(9)
Obsada
Tomasz Dedek
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Belfer (2016) (serial)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (serial)
Bożena Adamek
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Alicja Jachiewicz
Polska
Najlepsze seriale:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Joanna Żółkowska
Polska
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (1988) (serial)
Lekarze (2012) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Adam Baumann
Polska
Najlepsze seriale:
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Bogusz Bilewski
Polska
Najlepsze seriale:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (serial)
Przygody Pana Michała (1969) (serial)
Janosik (1973) (serial)
Jerzy Turek
Polska
Najlepsze seriale:
Alternatywy 4 (1983) (serial)
Dekalog (1989) (serial)
Janosik (1973) (serial)
Ewa Ziętek
Polska
Najlepsze seriale:
Alternatywy 4 (1983) (serial)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (serial)
Archiv des Todes (1980) (serial)
Stefan Friedmann
Polska
Najlepsze seriale:
Do przerwy 0:1 (1969) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Klan (1997) (serial)
Jan Jurewicz
Polska
Najlepsze seriale:
13 posterunek (1997) (serial)
Belfer (2016) (serial)
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Marian Glinka
Polska
Najlepsze seriale:
Alternatywy 4 (1983) (serial)
13 posterunek (1997) (serial)
Dziewczyna i chłopak (1977) (serial)
Jerzy Kryszak
Polska
Najlepsze seriale:
Alternatywy 4 (1983) (serial)
Hanna Skarżanka
Imperium Rosyjskie
Najlepsze seriale:
Czterej pancerni i pies (1966) (serial)
Piotr Grabowski
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Król (2020) (serial)
Dziewczyna i chłopak (1977) (serial)
Teresa Szmigielówna
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Alternatywy 4 (1983) (serial)
Archiv des Todes (1980) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Jerzy Zygmunt Nowak
Polska
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (1988) (serial)
Dekalog (1989) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Stanisław Jaskułka
Polska
Najlepsze seriale:
13 posterunek (1997) (serial)
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Planeta Singli. Osiem historii (2021) (serial)
Lech Dyblik
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Dwa światy (1995) (serial)
Wielka woda (2022) (serial)
Aleksander Fogiel
Polska
Najlepsze seriale:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (serial)
Przygody Pana Michała (1969) (serial)
Do przerwy 0:1 (1969) (serial)