Odcinki(32)
-
Ślub, cz. 1 (S03E01)
-
Ślub, cz. 2 (S03E02)
-
Ojciec, cz. 1 (S03E03)
-
Ojciec, cz. 2 (S03E04)
-
Narzeczona, cz. 1 (S03E05)
-
Narzeczona, cz. 2 (S03E06)
-
Mezalians, cz. 1 (S03E07)
-
Mezalians, cz. 2 (S03E08)
-
Syn marnotrawny, cz. 1 (S03E09)
-
Syn marnotrawny, cz. 2 (S03E10)
-
Porwanie, cz. 1 (S03E11)
-
Porwanie, cz. 2 (S03E12)
-
Wielka ucieczka, cz. 1 (S03E13)
-
Wielka ucieczka, cz. 2 (S03E14)
-
Dar, cz. 1 (S03E15)
-
Dar, cz. 2 (S03E16)
-
Różyczka, cz. 1 (S03E17)
-
Różyczka, cz. 2 (S03E18)
-
Przysługa, cz. 1 (S03E19)
-
Przysługa, cz. 2 (S03E20)
-
Uszy, cz. 1 (S03E21)
-
Uszy, cz. 2 (S03E22)
-
Wina, cz. 1 (S03E23)
-
Wina, cz. 2 (S03E24)
-
Smak życia, cz. 1 (S03E25)
-
Smak życia, cz. 2 (S03E26)
-
Dzieci, cz. 1 (S03E27)
-
Dzieci, cz. 2 (S03E28)
-
Panna młoda, cz. 1 (S03E29)
-
Panna młoda, cz. 2 (S03E30)
Obsada
Arkadiusz Janiczek
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (serial)
Wiedźmin (2002) (serial)
Mirosława Nyckowska
Polska
Najlepsze seriale:
Na dobre i na złe (1999) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Plebania (2000) (serial)
Jerzy Pal
Polska
Najlepsze seriale:
Prawo Agaty (2012) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Plebania (2000) (serial)
Aniceta Raczek-Ochnicka
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Plebania (2000) (serial)
Edward Sosna
Polska
Najlepsze seriale:
13 posterunek (1997) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Wacław Szklarski
Polska
Najlepsze seriale:
Naznaczony (2009) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Władysław Byrdy
Najlepsze seriale:
Plebania (2000) (serial)
Grażyna Kopeć
Polska
Najlepsze seriale:
Gry rodzinne (2022) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Krakowskie potwory (2022) (serial)
Piotr Siejka
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Dekalog (1989) (serial)
13 posterunek (1997) (serial)
Agnieszka Robótka-Michalska
Polska
Najlepsze seriale:
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Klan (1997) (serial)
Agnieszka Wielgosz
Polska
Najlepsze seriale:
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Druga szansa (2016) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Włodzimierz Matuszak
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Grażyna Czaplanka
Polska
Najlepsze seriale:
Plebania (2000) (serial)
Mikołaj Klimek
Polska
Najlepsze seriale:
13 posterunek (1997) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Druga szansa (2016) (serial)
Artur Łodyga
Polska
Najlepsze seriale:
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Magdalena Smalara
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Belfer (2016) (serial)
Król (2020) (serial)
Olga Bończyk
Polska
Najlepsze seriale:
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Jacek Rozenek
Polska
Najlepsze seriale:
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Przepis na życie (2011) (serial)
Tadeusz Hanusek
Polska
Najlepsze seriale:
Alternatywy 4 (1983) (serial)
3 + jedna (1982) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Artur Kruczek
Najlepsze seriale:
Na dobre i na złe (1999) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Plebania (2000) (serial)