Obsada
Нина Усатова
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Bednaja Nasťa (2003) (serial)
Farkhad Makhmudov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Brigada (2002) (serial)
Bednaja Nasťa (2003) (serial)
Эммануил Виторган
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Děti Arbata (2004) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Dve storony odnoj Anny (2009) (serial)
Dmitriy Shevchenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Russkije v Gorodě Angelov (2003) (serial)
Anatoliy Rudenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Bednaja Nasťa (2003) (serial)
Aleksandr Yatsko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ku jezioru (2019) (serial)
Kuchňa (2012) (serial)
Oficery: Poslednije soldaty imperii (2006) (serial)
Sergey Strelnikov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jekatěrina (2014) (serial)
Третьего не дано (2008) (serial)
Zasada przyjemności (2019) (serial)
Roman Madyanov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Děti Arbata (2004) (serial)
Jesenin (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Альберт Филозов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Bednaja Nasťa (2003) (serial)
Aleksey Vesyolkin
Najlepsze seriale:
Farca (2015) (serial)
Černobyl: Zona otčužděnija (2014) (serial)
Bednaja Nasťa (2003) (serial)
Марина Казанкова
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Bednaja Nasťa (2003) (serial)
Larisa Shakhvorostova
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Bednaja Nasťa (2003) (serial)
Alyona Ivchenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Otěl Eleon (2016) (serial)
Bednaja Nasťa (2003) (serial)
Aleksandr Makarov
Najlepsze seriale:
Děti Arbata (2004) (serial)
12 stuljev (1977) (serial)
Štrafbat (2004) (serial)
Иван Гордиенко
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Metod (2015) (serial)
Bednaja Nasťa (2003) (serial)
Ilya Sokolovskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Bednaja Nasťa (2003) (serial)
Igor Shternberg
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Bednaja Nasťa (2003) (serial)
Nikita Slepchenkov
Rosja
Najlepsze seriale:
Bednaja Nasťa (2003) (serial)
Igor Dmitrijev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Zolotoj těljonok (2005) (serial)
Směšariki (2004) (serial)
Иван Колесников
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Anna Karenina (2017) (serial)
Bednaja Nasťa (2003) (serial)