Reżyseria:
Joseph LejtesZdjęcia:
Walter StrengeMuzyka:
Jack ElliottObsada:
Richard Egan, Peter Graves, Joby Baker, Lois Nettleton, Harry Guardino, Julie Adams, Fernando Lamas, Alfred Ryder, Karen Sharpe, Lee Patterson, Douglas Kennedy, Leonard Nimoy, Pamelyn Ferdin (więcej)Obsada
Richard Egan
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Krwawa sobota (1955)
The Battle at Apache Pass (1952)
The Hunters (1958)
Peter Graves
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Stalag 17 (1953)
The Court-Martial of Billy Mitchell (1955)
Noc myśliwego (1955)
Joby Baker
Kanada
Najlepsze filmy:
Girl Happy (1965)
Blackbeard's Ghost (1968)
The Adventures of Bullwhip Griffin (1967)
Lois Nettleton
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Twarz w tłumie (1957)
Centennial (1978) (serial)
Najlepszy mały burdelik w Teksasie (1982)
Harry Guardino
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
Brudny Harry (1971)
The Court Jester (1955)
Julie Adams
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
One Desire (1955)
Tickle Me (1965)
Bend of the River (1952)
Fernando Lamas
Argentyna
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
How the West Was Won (1976) (serial)
The Cheap Detective (1978)
Alfred Ryder
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
Prawdziwe męstwo (1969)
T-Men (1947)
Karen Sharpe
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Man with the Gun (1955)
Strange Fascination (1952)
The Sniper (1952)
Lee Patterson
Kanada
Najlepsze filmy:
Reach for the Sky (1956)
War and Remembrance (1988) (serial)
Spokojnie, to tylko awaria... (1982)
Douglas Kennedy
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Adventures of Don Juan (1948)
Johnny Belinda (1948)
North West Mounted Police (1940)
Leonard Nimoy
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Simpsons: Dark Secrets (1998) (kompilacja wideo)
Star Trek (2009)
Marco Polo (1982) (serial)
Pamelyn Ferdin
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Heidi's Song (1982)
A Boy Named Charlie Brown (1969)
Oszukany (1971)
Otis Young
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Columbo (1971) (serial)
The Last Detail (1973)
Blood Beach (1980)
Lisa Gaye
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Historia Glenna Millera (1954)
Rock Around the Clock (1956)
Drums Across the River (1954)
William Phipps
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Kopciuszek (1950)
Lust for Life (1956)
Julius Caesar (1953)
Rodolfo Acosta
Meksyk
Najlepsze filmy:
The Proud Ones (1956)
Dwa oblicza zemsty (1961)
Drum Beat (1954)
Barbara Werle
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
Twarze na sprzedaż (1966)
Tickle Me (1965)
Eddie Little Sky
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
How the West Was Won (1976) (serial)
Cimarron (1960)
Niebieski zolnierz (1970)
Don Stewart
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Prescription: Murder (1968) (film telewizyjny)
Rover Dangerfield (1991)
War and Remembrance (1988) (serial)