Serie(26) / Odcinki(1052)
-
Seelitz 1998-2000 (1998) - 76 odcinków
-
Seelitz 2000 (2000) - 40 odcinków
-
Seelitz 2000-2001 (2000) - 52 odcinków
-
Seelitz 2001-2002 (2001) - 32 odcinków
-
Seelitz 2002-2003 (2002) - 32 odcinków
-
Seelitz 2003 (2003) - 40 odcinków
-
Seelitz 2003-2005 (2003) - 64 odcinków
-
Seelitz 2005-2006 (2005) - 56 odcinków
-
Seelitz 2006 (2006) - 36 odcinków
-
Seelitz 2006-2007 (2006) - 52 odcinków
-
Erfurt 2008 (2008) - 52 odcinków
-
Erfurt 2009 (2009) - 52 odcinków
-
Erfurt 2010 (2010) - 52 odcinków
-
Erfurt 2011 (2011) - 52 odcinków
-
Erfurt 2012 (2012) - 52 odcinków
-
Erfurt 2013 (2013) - 52 odcinków
-
Erfurt 2014 (2014) - 26 odcinków
-
Erfurt 2015 (2015) - 26 odcinków
-
Erfurt 2016 (2016) - 26 odcinków
-
Erfurt 2017 (2017) - 26 odcinków
-
Erfurt 2018 (2018) - 26 odcinków
-
Erfurt 2019 (2019) - 26 odcinków
-
Erfurt 2020 (2020) - 26 odcinków
-
Erfurt 2021 (2021) - 26 odcinków
-
Erfurt 2022 (2022) - 26 odcinków
-
Season 26 (2023) - 26 odcinków
Obsada
Janina Elkin
Najlepsze seriale:
Gambit królowej (2020) (serial)
Praxis mit Meerblick (2017) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Sofie Popke
Najlepsze seriale:
Schloss Einstein (1998) (serial)
Jacob Gunkel
Najlepsze seriale:
Schloss Einstein (1998) (serial)
Paula Schramm
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Doctor's Diary - Männer sind die beste Medizin (2008) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Liesa Schrinner
Najlepsze seriale:
Schloss Einstein (1998) (serial)
Katrin Blume
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Schloss Einstein (1998) (serial)
Raphael D'Souza
Najlepsze seriale:
Schloss Einstein (1998) (serial)
Wassily Eichler
Najlepsze seriale:
Schloss Einstein (1998) (serial)
Florian Wünsche
Niemcy
Najlepsze seriale:
Okręt (2018) (serial)
Verbotene Liebe (1995) (serial) - aktor, m.a.
Schloss Einstein (1998) (serial)
Adrian Wahlen
Najlepsze seriale:
Schloss Einstein (1998) (serial)
Inga Lindström (2004) (serial)
Martin Goeres
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Odpowiednik (2017) (serial)
Treadstone (2019) (serial)
Der Puma - Kämpfer mit Herz (2000) (serial)
Jan Hartmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Schloss Einstein (1998) (serial)
Die Bergretter (2009) (serial)
Josefine Preuß
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Das Adlon. Eine Familiensaga (2013) (serial)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Türkisch für Anfänger (2006) (serial)
Laura Laß
Niemcy
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Schloss Einstein (1998) (serial)
Mirja Mahir
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Schloss Einstein (1998) (serial)
Jessica Boehrs
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Schloss Einstein (1998) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Constantin von Jascheroff
Najlepsze seriale:
Berlińskie psy (2018) (serial)
Die Wölfe (2009) (serial)
Einstein (2015) (serial)
Cynthia Micas
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Maxton Hall - Dwa światy (2024) (serial)
Barbarzyńcy (2020) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Rainer Laupichler
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Stromberg (2004) (serial)
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Nicola Thomas
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Schimanski (1997) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Schloss Einstein (1998) (serial)