Reżyseria:
Karl RitterZdjęcia:
Werner KrienMuzyka:
Herbert WindtObsada:
Paul Hartmann, Hannes Stelzer, Fritz Kampers, Oskar Sima, Georg Thomalla, Gerhard Dammann, Carsta Löck, Marina von Ditmar, Andrews Engelmann, Kunibert Gensichen, Karl John, Willi Rose, Oscar Sabo (więcej)Obsada
Paul Hartmann
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Najdłuższy dzień (1962)
Es leuchten die Sterne (1938)
Rosen für den Staatsanwalt (1959)
Hannes Stelzer
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Stukas (1941)
Fritz Kampers
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Braterstwo ludów (1931)
Die Drei von der Tankstelle (1930)
Westfront 1918: Vier von der Infanterie (1930)
Oskar Sima
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Georg Thomalla
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Scampolo (1958)
Die Unsichtbaren Krallen des Dr. Mabuse (1962)
Caravana de esclavos (1958)
Gerhard Dammann
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Barcarole (1935)
Kobieta na księżycu (1929)
Emil und die Detektive (1931)
Carsta Löck
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Flitterwochen (1936)
Emil i Lönneberga (1971)
Marina von Ditmar
Imperium Rosyjskie
Najlepsze filmy:
Münchhausen (1943)
Preußische Liebesgeschichte (1938)
Stukas (1941)
Andrews Engelmann
Imperium Rosyjskie
Najlepsze filmy:
Tagebuch einer Verlorenen (1929)
Münchhausen (1943)
Fantômas contre Fantômas (1949)
Kunibert Gensichen
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der Berg ruft! (1938)
Judith (1966)
Tatort (1970) (serial)
Karl John
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Najdłuższy dzień (1962)
Hunde, wollt ihr ewig leben (1959)
Der Hexer (1964)
Willi Rose
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der Hauptmann von Köpenick (1956)
Ich klage an (1941)
Tatort (1970) (serial)
Oscar Sabo
Austro-Węgry
Günther Polensen
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der Untertan (1951)
Das Kaninchen bin ich (1965)
Deň, ktorý neumrie (1974)
Josef Dahmen
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Skarb w Srebrnym Jeziorze (1962)
M - morderca (1931)
Das Testament des Dr. Mabuse (1933)
Carl Raddatz
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Unter den Brücken (1945)
Rosemarie wsród milionerów (1958)
Fałszywy zdrajca (1962)
Berta Drews
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Es geschah am hellichten Tag (1958)
Blaszany bębenek (1979)
Einer von uns beiden (1974)
Eva Tinschmann
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Es leuchten die Sterne (1938)
Der zweite Schuß (1943)
Paul Schwed
Najlepsze filmy:
Decision Before Dawn (1951)
Lutz Götz
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Die Feuerzangenbowle (1944)
Die Geschichte vom kleinen Muck (1953)
Stukas (1941)