Reżyseria:
Jan Valášek st.Zdjęcia:
Ivan FričMuzyka:
Emil LudvíkObsada:
Jiří Lukeš, Tomáš Hádl, Karla Svobodová, Kateřina Trávníčková, Michal Prokop, Dana Medřická, Radovan Lukavský, Mária Sýkorová, Stanislav Neumann (więcej)Obsada
Jiří Lukeš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bláznova kronika (1964)
Malý Bobeš (1961)
Malý Bobeš ve městě (1962)
Tomáš Hádl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Piąty jeździec Apokalipsy (1964)
Útěk (1967)
Malý Bobeš (1961)
Karla Svobodová
Najlepsze filmy:
Był sobie król (1954)
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Romeo, Julie a tma (1959)
Kateřina Trávníčková
Najlepsze filmy:
Malý Bobeš ve městě (1962)
Puščik jedět v Pragu (1965)
Michal Prokop
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Biała pani (1965)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (koncert)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Dana Medřická
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kočičí hra (1982) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)
Radovan Lukavský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Mária Sýkorová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dumna królewna (1952)
Jánošík (1935)
Tri dcéry (1967)
Stanislav Neumann
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Dumna królewna (1952)
Miroslav Macháček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dolina pszczól (1967)
Jiří Holý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Hana Kreihanslová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Čest a sláva (1968)
Nikt się śmiać nie będzie (1965)
Ferdinand Krůta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Skowronki na uwięzi (1969)
Pociągi pod specjalnym nadzorem (1966)
Eduard Kohout
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Przygody Münchhausena (1961)
Skradziony balon (1966)
Jaroslav Kepka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Královská hra (1980) (film telewizyjny)
Miloš Nedbal
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Droga do głębi duszy studenckiej (1939)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Cesarski piekarz (1951)
Bohuš Záhorský
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Cesarski piekarz (1951)
Lemoniadowy Joe (1964)
Slávka Budínová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Kola (1996)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Emilie Hráská
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Przebudzenie (1959)
Příklady táhnou (1939)
Tu są lwy (1958)
Antonín Fröhlich
Najlepsze filmy:
Malý Bobeš ve městě (1962)