Obsada
Vladimír Brabec
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Zuzana Vejvodová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Andrej Hryc
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Tisícročná včela (1983) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Lubomír Lipský st.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zahrada (1974) (serial)
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Lenka Vlasáková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Kristýna Ryška
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Ladislav Gerendáš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Saturnin (1994) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Vladimír Šmicer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nevinné lži (2013) (serial)
Ulice (2005) (serial)
Ladislav Županič
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Okresní přebor (2010) (serial)
Lucie Štěpánková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Jakub Zdeněk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Jaroslava Zimová-Leufenová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Richard Zevel
Czechy
Najlepsze seriale:
Nevinné lži (2013) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Jan Battěk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ať žijí rytíři! (2010) (serial)
Boží mlýny (2021) (serial)
Dvojka na zabití (2021) (serial)
Ivo Novák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Geniusz (2017) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Michal Hofbauer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Největší z Pierotů (1990) (serial)
Lucie Juřičková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Eliška Křenková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Volha (2023) (serial)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Martin Matejka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Furia (2016) (serial)
Matematika zločinu (2023) (serial)
Petr Vršek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Czerwona linia (2018) (serial)