Scenariusz:
Barbara Bulvová, Ivo Pelant, Leoš Karaks, Jan Coufal, Hana Cielová, Kateřina Krobová (więcej)Obsada:
Lukáš Křišťan, Roman Kracík, Petr Konáš, Milan Peroutka ml., Bára Munzarová, Jan Šťastný, Milan Bahúl, Zlata Adamovská, Petr Štěpánek, Petr Rychlý, Jiří Langmajer, Dana Morávková (więcej)Odcinki(81)
-
Zlatej chlap (S05E01)
-
Tady ještě bude chumelit! (S05E02)
-
Můžeš mi to odpustit? (S05E03)
-
Budeme rodina (S05E04)
-
Konec světa (S05E05)
-
Nestůj mezi námi (S05E06)
-
On k nám nepatří (S05E07)
-
Nechci lhát! (S05E08)
-
Nevrátím se! (S05E09)
-
Jenom ty a já (S05E10)
-
Zachraň mámu! (S05E11)
-
Není čas se hroutit! (S05E12)
-
Nechci tě ztratit (S05E13)
-
Růže pro Pavlu (S05E14)
-
Bože, ty jsi krásná! (S05E15)
-
Srdce (S05E16)
-
Na lásku! (S05E17)
-
Bojuj! (S05E18)
-
Tohle bude dlouhej den (S05E19)
-
Napořád (S05E20)
-
Zůstaň! (S05E21)
-
Nejsme bozi (S05E22)
-
Nesmíš mi odejít (S05E23)
-
Je to můj život (S05E24)
-
Odmítám litovat (S05E25)
-
Anděl strážný (S05E26)
-
Umělé dýchání, prosím! (S05E27)
-
Výlety za hranice všedních dnů (S05E28)
-
Díra v srdci (S05E29)
-
Slon v porcelánu (S05E30)
Obsada
Zdeněk Hruška
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Daniela Bartáková
Rumunia
Najlepsze seriale:
Dlouhá míle (1989) (serial)
Chobotnice z II. patra (1986) (serial)
Karetka (1984) (serial)
Ladislav Dostál
Najlepsze seriale:
Inspektor Max (2018) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Ludmila Forétková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Doktor Martin (2015) (serial)
Kde padají hvězdy (1996) (serial)
Michaela Hradecká
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
PanMáma (2013) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Lubor Novotný
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Alena Procházková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Filip Tomsa
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ďáblova lest (2009) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Ivo Theimer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Živé terče (2019) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)
Příkopy (2007) (serial)
Miroslav Vrba
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Prima sezona (1994) (serial)
Jan Vápeník
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Furia (2016) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Jan Kanyza
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Gagman (1987) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Létající Čestmír (1983) (serial)
Jana Epikaridis
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Božena (2021) (serial)
Petr Halíček
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Martin Stránský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serial)
České století (2013) (serial)
Miroslav Babuský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
MOST! (2019) (serial)
Furia (2016) (serial)
České století (2013) (serial)
Jana Rabová
Najlepsze seriale:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Barbara Lukešová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Martina Venigerová
Najlepsze seriale:
Soukromé pasti (2008) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Specialisté (2017) (serial)