Scenariusz:
Irena Obermannová, Lucie Bokšteflová, Ivo Pelant, Jan Gardner, Magda Wdowyczynová (więcej)Obsada:
Petr Rychlý, Jan Čenský, Dana Morávková, Martin Stránský, Ivana Jirešová, Jana Stryková, Michal Novotný, Martin Zounar, Radim Fiala, Klára Cibulková, Andrea Růžičková, Bára Štěpánová (więcej)Odcinki(80)
-
Vítej na světě (S12E01)
-
Není všem dnům konec (S12E02)
-
Bratr XXL (S12E03)
-
Díky za přejetí (S12E04)
-
Na lepší časy (S12E05)
-
Rande naslepo (S12E06)
-
Remíza po první třetině (S12E07)
-
Pohádka na dobrou noc (S12E08)
-
Letní mazlíček (S12E09)
-
Recept na život (S12E10)
-
Kamión plný peněz (S12E11)
-
Vendeta (S12E12)
-
Největší Donchuán (S12E13)
-
Líbánky v Paříži (S12E14)
-
Jsi ve vodě, tak plav (S12E15)
-
Čenda má problém (S12E16)
-
Zákrok na míru (S12E17)
-
Báječnej plán (S12E18)
-
Změna je život (S12E19)
-
Konec legendy (S12E20)
-
Zlodějka (S12E21)
-
Rande století (S12E22)
-
Není všem dnům konec (S12E23)
-
Změna je život (S12E24)
-
Raritní případ (S12E25)
-
Živé vzpomínky (S12E26)
-
Vzdálená příbuzná (S12E27)
-
Hledám muže při těle (S12E28)
-
Bratr a sestra (S12E29)
-
Superman nikdy nespí (S12E30)
Obsada
Pavel Kikinčuk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
České století (2013) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Miroslav Etzler
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Marika Šoposká
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Dabing Street (2018) (serial)
Štepánka Fingerhutová
Czechy
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Simona Lewandowska
Czechy
Najlepsze seriale:
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Pět let (2022) (serial)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Michal Milbauer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Stopy života (2013) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Bastardi (2014) (serial)
Petr Vondráček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Plemiona Europy (2021) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Tereza Rumlová
Najlepsze seriale:
Specialisté (2017) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Vojtěch Efler
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Expozitura (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
Svatopluk Schuller
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Klára Oltová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Útěk do Budína (2003) (serial)
Hop nebo trop (2004) (serial)
David Kraus
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Extraktoři (2023) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohrožené prázdniny (1990) (serial)
Matyáš Svoboda
Czechy
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Kateřina Peřinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Aż po uszy (2014) (serial)
Živé terče (2019) (serial)
Pan profesor (2021) (serial)
Michaela Hanzlíková
Czechy
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Jedna rodina (2022) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Klára Tomanová
Czechy
Najlepsze seriale:
Dvojka na zabití (2021) (serial)
Jedna rodina (2022) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)