Ordinace v růžové zahradě - Série 1 (2005) (seria)
Reżyseria:
Ján SebechlebskýMuzyka:
Miroslav ŽbirkaObsada:
Linda Rybová, Roman Zach, Daniela Šinkorová, Petr Rychlý, Josef Pejchal, Ladislav Potměšil, Veronika Jeníková, Pavla Vitázková, Dana Syslová, Alena Štréblová, Igor Chmela, Oliver Cox (więcej)Obsada
Linda Rybová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Božena (2021) (serial)
Maigret (1991) (serial)
Národní házená (2022) (serial)
Roman Zach
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Třídní schůzka (2021) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Daniela Šinkorová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
O ztracené lásce (2002) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Petr Rychlý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Anča a Pepík (2017) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Josef Pejchal
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Oktopus (2023) (serial)
Ladislav Potměšil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Veronika Jeníková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Pavla Vitázková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Útěk do Budína (2003) (serial)
Dana Syslová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Alena Štréblová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Geniusz (2017) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Igor Chmela
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Oliver Cox
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Josef a Ly (2004) (serial)
Monika A. Fingerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Układ (2015) (serial)
České století (2013) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Michaela Hráská
Najlepsze seriale:
Zrádci (2020) (serial)
Paranormalne doświadczenia (2018) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Vanda Hybnerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Volha (2023) (serial)
David Hák
Najlepsze seriale:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Ivana Jirešová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
O mě se neboj (2022) (serial)
Přízraky mezi námi (2000) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Miriam Kantorková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Bronzová spirála (1988) (serial)
Jiří Langmajer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Pavel Nový
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serial)