Serie(22) / Odcinki(1351)
-
Série 1 (2005) - 86 odcinków
-
Série 2 (2006) - 72 odcinków
-
Série 3 (2007) - 81 odcinków
-
Série 4 (2008) - 79 odcinków
-
Série 5 (2009) - 81 odcinków
-
Série 6 (2010) - 72 odcinków
-
Série 7 (2011) - 74 odcinków
-
Série 8 (2012) - 76 odcinków
-
Série 9 (2013) - 80 odcinków
-
Série 10 (2014) - 80 odcinków
-
Série 11 (2015) - 80 odcinków
-
Série 12 (2016) - 80 odcinków
-
Série 13 (2017) - 80 odcinków
-
Série 14 (2018) - 80 odcinków
-
Série 15 (2019) - 62 odcinków
-
Série 16 (2020) - 57 odcinków
-
Série 17 (2021) - 20 odcinków
-
Série 18 (2022) - 26 odcinków
-
Série 19 (2022) - 16 odcinków
-
Série 20 (2023) - 22 odcinków
-
Série 21 (2023) - 24 odcinków
-
Série 22 (2024) - 23 odcinków
Obsada
Izabela Kapiasová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Polda (2016) (serial)
Planeta Singli. Osiem historii (2021) (serial)
Natálie Topinková
Najlepsze seriale:
Temný Kraj (2017) (serial)
Lynč (2018) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
René Slováčková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serial)
Prima sezona (1994) (serial)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (serial)
Jana Šulcová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Ivana Korolová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Anča a Pepík (2017) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Ať žijí rytíři! (2010) (serial)
Jaroslava Brousková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Když se slunci nedaří (1995) (serial)
Vladimír Čech ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serial)
Kateřina Pechová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Irena Konvalinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Útěk do Budína (2003) (serial)
My holky z městečka (1985) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Bohuslav Kalva
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Příkopy (2007) (serial)
Pejsvídek a Medvísek (1977) (serial)
Bibiana Šimonová
Najlepsze seriale:
Vraždy v kruhu (2015) (serial)
Strážmistr Topinka (2019) (serial)
Rudyho má každý rád (2015) (serial)
Miroslav Maršálek
Najlepsze seriale:
Doktor Martin (2015) (serial)
Hlava Medúzy (2021) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Radka Stupková
Czechosłowacja
Marta Hrachovinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
To jsem z toho jelen (2000) (serial)
Moonacre (1994) (serial)
Powrót Arabeli (1993) (serial)
Vojtěch Vančura
Najlepsze seriale:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Radovan Král
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Kosmo (2016) (serial)
Poldové a nemluvně (2020) (serial)
Jiří Vojta
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
A Small Light (2023) (serial)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (serial)
Last Light (2022) (serial)
Jaroslav Beneš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Romana Sittová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Saturnin (1994) (serial)
České století (2013) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Bohuslav Šulc
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Znovu u Spejbla a Hurvínka (1974) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)