Reżyseria:
Barry ShearScenariusz:
Norman HudisZdjęcia:
Fred J. KoenekampMuzyka:
Gerald FriedObsada:
Robert Vaughn, David McCallum, Joan Crawford, Curd Jürgens, Herbert Lom, Telly Savalas, Terry-Thomas, Leo G. Carroll, Jill Ireland, Irene Tsu (więcej)Obsada
Robert Vaughn
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Siedmiu wspaniałych (1960)
Płonący wieżowiec (1974)
Dziesięcioro przykazań (1956)
David McCallum
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Three Bites of the Apple (1967)
Wielka ucieczka (1963)
Freud (1962)
Joan Crawford
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Co się zdarzyło Baby Jane? (1962)
Mildred Pierce (1945)
Sudden Fear (1952)
Curd Jürgens
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Najdłuższy dzień (1962)
Battle of Britain (1969)
Die Artisten in der Zirkuskuppel: Ratlos (1968)
Herbert Lom
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Skarb w Srebrnym Jeziorze (1962)
Różowa Pantera kontratakuje (1976)
Spartakus (1960)
Telly Savalas
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Parszywa dwunastka (1967)
Ptasznik z Alcatraz (1962)
Przylądek strachu (1962)
Terry-Thomas
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Leo G. Carroll
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Song of Love (1947)
Północ - północny zachód (1959)
Waterloo Bridge (1940)
Jill Ireland
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Joe Valachi - I segreti di "Cosa Nostra" (1972)
Pasażer w deszczu (1970)
Hell Drivers (1957)
Irene Tsu
Chiny
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
Tian mi mi (1996)
Noble House (1988) (serial)
William Bryant
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
How the West Was Won (1976) (serial)
Columbo (1971) (serial)
Rick Traeger
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
Morituri (1965)
Był sobie łajdak (1970)
Philip Ahn
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Good Earth (1937)
The Keys of the Kingdom (1944)
Zodziej z Bagdadu (1924)
Dick Crockett
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Różowa Pantera kontratakuje (1976)
Days of Wine and Roses (1962)
Spartakus (1960)
Jason Wingreen (m.a.)
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje (1980)
The Name of the Game (1968) (serial)
Roots: The Next Generations (1979) (serial)
Arthur Gould-Porter (m.a.)
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Szkarłatna ulica (1945)
The White Cliffs of Dover (1944)
Random Harvest (1942)
Jim Boles (m.a.)
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Skin Game (1971)
A Big Hand for the Little Lady (1966)
Waterhole #3 (1967)
C. Lindsay Workman (m.a.)
Stany Zjednoczone
Bob Okazaki (m.a.)
Japonia
Najlepsze filmy:
Łowca androidów (1982)
W 80 dni dookoła świata (1956)
Walk Don't Run (1966)
Paul Baxley (m.a.)
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Spartakus (1960)
Morituri (1965)
Knock on Any Door (1949)